Sportas

2018.07.21 19:21

Neymaras atšovė iš jo „nardymo“ besišaipantiems: jūs to niekada nesuprasite

15min.lt2018.07.21 19:21

Dėl dažnų „nardymų“ ir dramatiškų reakcijų į kone kiekvieną kontaktą Neymaras tapo pajuokų objektu, tačiau paties futbolininko tai, panašu, netrikdo. Brazilijos ir „Paris Saint-Germain“ žvaigždė sako, kad į pašaipas reaguoja su humoru. 

„Nejaugi manote, kad man malonu nuolat kęsti tas mikrodvikovas? Ne, jos yra skausmingos“, – „Sky Sports“ cituoja Neymarą.

„Po rungtynių aš praleidžiu keturias penkias valandas laikydamas kojas lede. Tai sudėtinga, bet jei nesate to patys patyrę, niekad to nesuprasite“.

„Aš mačiau tuos pokštus, bet priimu juos su humoru, – pridūrė Neymaras. – Netgi vakar publikavau juokelį apie tai „Instagrame“.

„Mano futbolas paremtas dažnu driblingu, žaidimu tiesiogiai prieš oponentą. Aš negaliu stovėti prieš jį ir sakyti: „Atsiprašau, mielasis, bet norėčiau pelnyti įvartį“. Turiu įveikti jį varydamas kamuolį.

Bandau jį įveikti, o jis stengiasi sustabdyti mane prasižengdamas. Daugelyje situacijų aš būnu greitesnis ir lengvesnis už kitus žaidėjus, ir jie eina į kontaktą. Bet tam yra arbitras, kad viską įvertintų“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.