Sportas

2018.07.20 22:49

„Drifto“ varžybose Palangoje – per plauką tragedija nepasibaigusi „Nissan“ avarija

„Aurum 1006 km lenktynės“ apima ne tik žiedines lenktynes laikinojoje trasoje. „Žiedo“ specialistai penktadienio vakarą trasą užleido šonaslydžio profesionalams. Visgi čia turėjosios vykti „Gera dovana drift“ varžybos buvo sustabdytos dėl įspūdingos avarijos, per plauką nesibaigusios rimta nelaime. 

Gediminas Ivanauskas, patyręs šonaslydininkas, važiuodamas poriniuose važiavimuose nesuvaldė savo „Nissan 200SX“. Važiuodamas paskui kitą lenktynininką G. Ivanauskas išslydo plačiau nei turėjo ir galine automobilio dalimi užkabino atitvarus.

Po smūgio automobilis į atitvarus rėžėsi priekine dalimi ir, visų siaubui, šiuos kilstelėjo ir nuskriejo tiesiai į už atitvarų buvusius žiūrovus, fotografus ir apsaugos darbuotojus.

Vienas darbuotojų, stovėjęs nugara į atitvarus, vos spėjo sureaguoti, tačiau pasitraukti skriejančiam „Nissan“ iš kelio jam nebepavyko. Automobilis užkabino vyrą. 

G. Ivanauskas 15min komentavo, kad visose varžybose, kuriose dalyvauja, stengiasi važiuoti iš visų jėgų, išspausdamas iš savęs ir automobilio viską, ką gali.

„Taip išėjo, kad šįkart gal šiek tiek perspaudžiau. Mašina labai galinga, varžovo automobilis šiek tiek lėtesnis, todėl išėjo šou. Ir nurašyta mašina, teks remontuotis“, – kalbėjo drifteris.

Pasak jo, svarbiausia, kad visi gyvi ir sveiki. G. Ivanauskas prisipažino, kad jau rytoj jo laukia kitos varžybos, kurioms jis turi kitą automobilį. Tad varžybose dalyvauti tikrai galės.