Sportas

2018.03.03 20:19

R. Kurtinaitis Prienuose liko nustebęs: nesupratau tik vieno

lrytas.lt 2018.03.03 20:19

„Turime daug problemų“, – konstatavo Rimas Kurtinaitis. Jo treniruojamas Vilniaus „Lietuvos rytas“ tik po sunkios kovos 83:76 laimėjo Lietuvos krepšinio lygos rungtynes prieš Prienų-Birštono „Vytauto“ klubą.  

Nors daugiau nei savaitę trukusios rinktinių pertraukos metu vilniečiai nerengė sudėtingų ir ilgų treniruočių, Prienuose atrodė mažiau energingi nei varžovai.

Daug pasako vien statistika – po greitų atakų „Vytautas“ pelnė 21 tašką, o „Lietuvos rytas“ – tik 7.

„Žinojome, kad nebus lengva. Bet visų pirma norėčiau pasakyti – esame pripratę prie Prienų dvejonių, kad sudėtis nepilna, bet šiuo metu Lietuvoje jie turi vieną iš stipriausių kolektyvų. Daugelis komandų turės su jais problemų“, – po mačo kalbėjo R. Kurtinaitis.

Jis šypsodamasis pridūrė, jog Prienuose liko nustebintas vienos detalės.

„Šiandien tik vieno nesupratau – kodėl LKL čempionate kabo JAV vėliava. Dar ispanų vėliavą galėtume pakabinti, gi turime trenerį (asistentą Alberto Blanco, – Red.)“, – šypsojosi R. Kurtinaitis.

Specialistas taip pat gyrė LiAngelo Ballą, į „Lietuvos ryto“ krepšį įmetusį 18 taškų.

„Jis labai geras žaidėjas ir Lietuvoje, jei rimtai žiūrėtų į darbą bei dirbtų, kaip visi dirba, gali turėti gerą ateitį. Aišku, gal jie (Ballai) labiau kreipia dėmesį į savo šou, bet tikrai nepasakyčiau, kad LiAngelo, tarkime, blogai ginasi“, – sakė R. Kurtinaitis.

Po rinktinės lango „Lietuvos rytui“ teks spręsti savas problemas bei galvoti kuo užkamšyti sudėties spragas.

„Mindaugas Lukauskis, Egidijus Mockevičius ir Travisas Petersonas serga. Travisas jau treniravosi, bet vakar vėl turėjo temperatūros. Turime daug problemų. Nežinau, kad būsime pilnos sudėties“, – apgailestavo R. Kurtinaitis.