2018.02.14 07:43

S. Jasaičio vedamas „Lietkabelis“ žengė į KMT finalo ketvertą

basketnews.lt2018.02.14 07:43

Simas Jasaitis sužaidė geriausias sezono rungtynes ir jo vedamas Panevėžio „Lietkabelis“ žengė į Karaliaus Mindaugo taurės (SIL-KMT) finalo ketverto varžybas. Aukštaitijos klubų derbyje „Lietkabelis“ namie 86:76 (19:28, 21:12, 19:14, 27:22) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

S. Jasaitis pelnė 20 taškų ir su kaupu pagerino savo ankstesnį geriausią sezono rezultatą (14). Jis pataikė 4/5 dvitaškių ir 4/6 tritaškių.

„Lietkabelis“ iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje, kai spurtavo 13:2 ir išlygino rezultatą 36:36. Dar vieną spurtą šeimininkai surezgė trečiajame kėlinyje, kai be atsako surinko 11 taškų ir nutolo 51:42.

Susiėmę Pasvalio krepšininkai iki trečiojo kėlinio pabaigos sugebėjo rezultatą sušvelninti (54:59), o dar ketvirtojo kėlinio viduryje atsiliko 62:68. Visgi tada rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidęs Simas Jasaitis pataikė iš toli, Dominikas Mavra pridėjo dvitaškį, o po Luko Aukštikalnio dėjimo šeimininkai nutolo 75:63.

S. Jasaitis antroje mačo dalyje surinko 17 iš komandos 46 taškų.

„Simas yra pasiekęs gerą formą, turėjo negandų aplink save, bet jis aikštėje parodo savo vertę, – po dvikovos kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ treneris Gediminas Petrauskas. – Smagu dėl jo, bet mums būtų smagiau, kad šiandien būtų sužaidęs prastai. Žinojome ką jis gali, buvo spragos tų, kas jį dengė.“

Pusfinalyje „Lietkabelis“ kausis su Kauno „Žalgirio“ – „Šiaulių“ poros laimėtoju.

„Lietkabelis“: Simas Jasaitis 20, Lorenzo Williamsas 14, Darjušas Lavrinovičius 10, Vaidas Čepukaitis 9, Kšištofas Lavrinovičius 7.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 16, Osvaldas Olisevičius 15, Steponas Babrauskas 11, Lisas Shoshi 10.