Naujienų srautas

Sportas2018.01.21 21:14

Smurtu šeimoje įtariamas S. Jasaitis gali likti bedarbiu – sutartis su „Lietkabeliu“ draudžia alkoholį

15min.lt 2018.01.21 21:14

Išgėręs ir į buitinį incidentą su žmona Oksana Jasaitiene-Pikul sekmadienį įsivėlęs vilnietis Panevėžio „Lietkabelio“ žaidėjas Simas Jasaitis turi vis daugiau rūpesčių. Santykių krizė namuose, pasiaiškinimai policijai, nemalonus žiniasklaidos dėmesys – tai dar ne visos 35 metų sportininko veterano bėdos. Karjeros pabaigą S. Jasaičiui gali apkartinti klubo vadovybės sankcijos – jo kontraktas su „Lietkabeliu“ kategoriškai draudžia svaigintis, pranešė „TV3 Žinios“. 

Kaip skelbė 15min, sekmadienį nuo ryto iki popietės Simas Jasaitis maždaug penkias valandas praleido Vilniaus m. 1-ajame policijos komisariate, kur buvo atvežtas po jo žmonos O. Jasaitienės-Pikul skundo dėl patirto fizinio ir emocinio smurto. Pareigūnai užfiksavo svarbią bylos aplinkybę – po konflikto S. Jasaičiui policijoje alkoholio matuokliu buvo nustatytas lengvas (0,94 promilės) girtumas.

Panevėžio krepšinio klubo „Lietkabelis“ atstovas spaudai Edgaras Pulkovskis „TV3 Žinioms“ teigė, kad sportininko sutartyje su komanda yra sąlyga, be išlygų draudžianti sportininkui tiek gerti alkoholį, tiek vartoti narkotines medžiagas. Šiuo atveju S. Jasaičio girtumas tiesiogiai su darbu nesusijęs, tačiau formaliai minėtas darbinio susitarimo punktas yra pažeistas ir tai oficialiai užfiksuota policijoje.

„Klubas gali vienašališkai nutraukti kontraktą“, – įspėjo „Lietkabelio“ atstovas. Jo teigimu, dėl situacijos spręs ir esminius sprendimus puolėjo S. Jasaičio atžvilgiu priims klubo vadovybė.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi