2018.01.07 21:01

Sezono rungtynes sužaidęs A. Šikšnius atvedė „Juventus“ į pergalę Pasvalyje

basketnews.lt 2018.01.07 21:01

Nesėkmingą seriją Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) išgyvenančios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Gedimino Petrausko auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 81:93 (20:26, 14:24, 23:14, 24:29) nusileido Utenos „Juventus“ krepšininkams ir patyrė jau ketvirtą nesėkmę iš eilės.

Žingsnius link pergalės „Juventus“ ekipa paspartino antrajame kėlinyje. Jis buvo pradėtas keturiais iš eilės Mindaugo Kupšo taškais, po kurių skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties (30:20).

Toks „Juvės“ pasirodymas nebuvo galutinis. Netrukus raudonieji pridėjo dar aštuonis taškus iš eilės, o po Arvydo Šikšniaus metimo, svečių pranašumas kilo į rekordines aukštumas (47:28).

Skirtumą „Pieno žvaigždės“ sugebėjo sumažinti ir intrigą bent kuriam laikui grąžinti ketvirtame kėlinyje, kai po Viačeslavo Bobrovo dėjimo šeimininkų deficitas aptirpo iki penkių taškų (73:78). Tiesa, „Juventus“ rankų sudėjusi nesėdėjo, o po dviejų Šikšniaus tolimų bombų iš eilės skirtumas tarp komandų ir vėl tapo dviženklis (86:75).

Utenos klubą į priekį tempęs Šikšnius šiame susitikime pelnė 25 taškus (6/9 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud. met.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Šis mačas išskirtinis turėjo būti „Pieno žvaigždžių“ komandos vairininkui Gediminui Petrauskui, kuris sezono pradžioje treniravo būtent „Juventus“ ekipą.

Į Pasvalį atvykę „Juventus“ sirgaliai iškeldami plakatą treneriui nusiuntė kandžią žinutę: „Treneri, meilės už pinigus nenusipirksit“.

LKL pirmenybėse tai buvo pirmasis mačas sugrįžusiam Osvaldui Olisevičiui. Jo sugrįžimas pavyko – krepšininkas pelnė 16 taškų (2/7 dvit., 4/8 trit.) bei atkovojo 6 kamuolius.

„Pieno žvaigždės“: Viačeslavas Bobrovas 17 (10 atk. kam.), Artūrs Ausėjs ir Osvaldas Olisevičius po 16, Trevonas Hughesas 10.

„Juventus“: Arvydas Šikšnius 25, Anthony Irelandas 24 (8 rez. perd.), Mindaugas Kupšas 14, Jermaine'as Flowersas 8.