Sportas

2017.12.21 13:56

Lietuvos moterų krepšinio taurės finalas vyks Druskininkuose

ELTA2017.12.21 13:56

Lietuvos moterų krepšinio taurės turnyro finalas ir visų žvaigždžių diena vyks 2018 metų kovo 4 dieną Druskininkuose. Tai trečiadienį nuspręsta po Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) vadovės Audros Ginelevičienės ir projektų vadovės Marijos Andriekaitės susitikimo su Druskininkų savivaldybės meru Ričardu Malinausku bei Druskininkų sporto centro vadovu Vilmantu Matkevičiumi.

„Po mielo ir konstruktyvaus pokalbio galima tik džiaugtis, kad visos geriausios Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėjos ir komandos svečiuosis Druskininkuose, – sakė LMKL vadovė A. Gineleviečienė. – Čia ne tik paaiškės stipriausia taurės varžybų komanda, bet ir vyks intriguojantys individualūs konkursai“.

LMKL organizuojamos moterų taurės varžybos kasmet vyksta skirtinguose miestuose. Pernai jos buvo surengtos naujoje Jonavos arenoje, užpernai – Utenoje, o prieš tai – Alytuje.

Lietuvos moterų taurės finale žais pusfinalio etapą įveiksiančios komandos. Jame varžysis pirmąsias keturias vietas po dviejų LMKL ratų turnyro lentelėje užimsiančios komandos. Sausio pabaigoje prasidėsiančiame pusfinalio etape komandos žais dvejas rungtynes – po vienerias savoje ir varžovių aikštėse. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt