2017.12.19 23:52

„Galatasaray“ snaiperių nesulaikęs „Lietkabelis“ vietos kitame etape dar turės palaukti

Devintajame Europos taurės etape Panevėžio „Lietkabelis“ (4-5) namuose 77:84 (19:25, 21:27, 17:18, 20:14) nusileido Stambulo „Galatasaray“ (4-5) krepšininkams.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo apylygiai, tačiau svečių snaiperiai greit apšilo kojas ir surengė sėkmingą atkarpą 15:7, leidusią „Galatasaray“ išsiveržti 8 taškų persvara (25:17).

Antrajame ketvirtyje „Lietkabelio“ reikalai tik prastėjo. Turkijos ekipa surengė galingą spurtą 14:2, o per šią atkarpą Gokseninas Koksalis įsmeigė net tris tolimus metimus ir „Galatasaray“ pirmavo 16 taškų persvara (44:26). Stambulo krepšininkai po pirmųjų dviejų kėlinių buvo realizavę 55 proc. tritaškių (11/20).

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ po Kšištofo metimo buvo priartėjęs iki 9 taškų (53:62), tačiau svečiai į tai atsakė spurtu 8:0 ir vėl susikrovė solidžią 17 taškų persvarą (70:53).

Ketvirtajame kėlinyje šeiminkams taip ir nepavyko perlaužti rungtynių eigos, o skirtumas apmažėjo tik pačioje susitikimo pabaigoje, kai rungtynių baigtis buvo aiški.

Panevėžiečiai pirmąją tarpusavio dvikovą buvo laimėję 78:73, taigi po šio pralaimėjimo „Lietkabelis“ prarado pranašumą prieš Stambulo krepšininkus.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 24, Adas Juškevičius 14, Darjušas Lavrinovičius 10.

„Galatasaray“: Gokseninas Koksalis 17, Alexas Renfroe 15, Richardas Hendrixas 13.