Naujienų srautas

Sportas2022.10.08 21:56

Įspūdingas pasiekimas: Maslobojevas tapo „Glory“ pasaulio čempionu

atnaujinta 23.11
LRT.lt 2022.10.08 21:56
00:00
|
00:00
00:00

Lietuvos kikboksininkas Sergejus Maslobojevas šeštadienio vakarą kovoje dėl prestižinio „Glory“ pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempiono titulo pasiekė didžiausią karjeros pergalę. 

S. Maslobojevas išsiskyrusiu teisėjų sprendimu įveikė Maroko kovotoją Tariką Khbabezą (47:48, 48:47, 46:49, 48:47, 48:47).

S. Maslobojevas „Glory“ organizacijoje ir toliau žengia be pralaimėjimų – tai buvo jau ketvirtoji lietuvio pergalė paeiliui. Jis tapo pirmuoju, lietuviu iškovojusiu šios organizacijos čempiono diržą.

Priminsime, kad lietuvis yra du kartus tapęs mėgėjų kikbokso pasaulio čempionu.

Priminsime, kad T. Khbabezas šioje kovoje grįžo iš sunkiausios svorios kategorijos į žemesnę. Marokietis „Glory“ organizacijoje yra iškovojęs vieną pergalę ir patyręs 4 pralaimėjimus.

Paskelbus nugalėtoją S. Maslobojevas pratrūko emocijomis, jo veide pasirodė ir džiaugsmo ašaros.

„Svajonės pildosi. Daug metų dirbau dėl šios dienos. Ši organizacija buvo viena iš didžiausių mano svajonių, tapti jos čempionu yra didžiulė garbė. Tapau pirmuoju mėgėjų pasaulio čempionu iš Lietuvos, dabar esu pasaulio čempionas. Lietuva!“ – po kovos emocijomis dalinosi S. Maslobojevas.

Dvikova tikrai buvo nelengva. Nuo pat pirmojo raundo marokietis parodė, kad priversti jį pasiduoti tikriausiai bus neįmanoma, jis puikiai pateisino ir savo, kaip nuolatos į priekį žengiančio kovotojo, reputaciją.

S. Maslobojevas dažnai atlikdavo sėkmingas smūgių kombinacijas, efektyviausi buvo jo tiesūs smūgiai rankomis ir spyriai į priešininko priekinę koją.

Trečiajame raunde jau atrodė, kad lietuvis galės užbaigti kovą anksčiau laiko, tačiau marokietis sugebėjo atsilaikyti. Paskutinieji raundai buvo itin sunkūs lietuviui, o T. Khbabezas nuolat spaudė S. Maslobojevą, tačiau šis vis sugebėdavo atsakyti priešininkui taikliais smūgiais.

Teisėjams taip pat buvo sunku nuspręsti, kas laimėjo šią dvikovą, tačiau trys iš penkių teisėjų įžvelgė lietuvio pranašumą.

„Tai man buvo jau antras pasirengimo ciklas iš eilės, turėjau rimtas traumas, negaliu dabar apie jas kalbėti. Dėl jų negalėjau išlaikyti balanso, smūgiuoti taip stipriai, kaip galiu, nes negalėjau tvirtai stovėti ant kojų. Pagarba varžovui, galvojau, kad jo smūgiai bus stipresni. Jie sakė, kad jis ateina iš sunkesnės svorio kategorijos, turės daug jėgos. Nejaučiau jo jėgos, manau, kad jis jautė mano jėgą labiau. Negalėjau atsiskleisti, bet pažadu, kad šio titulo gynyba bus žymiai geresnė. Ačiū visiems už palaikymą, ačiū ir tiems, kas manęs nepalaikė, jūs mane padarėte stipresniu“, – kalbėjo S. Maslobojevas.

Kovos eiga:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi