Sportas

2021.07.27 22:42

Po pralaimėjimo Čeburinas liko patenkintas vaizdu aikštėje, tačiau ne rezultatu švieslentėje

Rokas Suslavičius, LRT.lt2021.07.27 22:42

„Pagal rezultatą atrodo, kad viena komanda dominavo, tačiau taip tikrai nebuvo“, – po apmaudaus pralaimėjimo savo sirgalių akivaizdoje kalbėjo Vilniaus „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas.

Lietuvos čempionams ir antrais bandymas įveikti „Ferencvaros“ klubą buvo nesėkmingas. „Žalgiris“ namuose patyrė pralaimėjimą 1:3 (0:1).

Tačiau specialistas iš Kazachstano gali būti patenkintas bendru vaizdu aikštėje labiau nei prieš savaitę, kuomet Vengrijos sostinėje buvo pralaimėta 0:2. „Žalgiris“ šį kartą daugiau kontroliavo kamuolį (54% prieš 46%), atliko daugiau smūgių (13 prieš 8), kėlė daugiau kampinių (10 prieš 3).

„Ruošiamės, sakėme, kad darysime viską, kad rezultatas mums būtų naudingas. Turėjome nemažai pavojingų momentų, labai aktyviai žaidėme puolime. Sveikinimai „Žalgirio“ žaidėjams, jie aikštėje atidavė visas jėgas.

Ne viskas pasisekė, tačiau bendrai paėmus jie įvykdė tai, ko buvo prašoma. Rezultatas ne mūsų komandos naudai, bet noriu padėkoti žaidėjams“, – sakė „Žalgirio“ strategas.

Tiesa, nesugebėjimas apsiginti po savo pačių pakeltų kampinių „Žalgiriu“ kainavo du brangius įvarčius, kurie ir nulėmė dvikovos baigtį.

„Viena klaida, kontrataka, jie įmušė įvartį. Tai jau būna futbole, neįmuši tu, įmuša tau. Pirmojo įvarčio metu buvome savo pozicijose, tačiau varžovas neįtikėtinai tarp kojų prasimetė kamuolį ir pelnė įvartį. Antrojo metu mes visi rizikavome, nubėgome į puolimą, o tuo jų žaidėjai pasinaudojo“,– apie savo auklėtinių klaidas pasakojo V. Čeburinas.

„Žalgiris“ per teisėjo pridėtą laiką dar pelnė paguodos įvartį, tačiau po kelių akimirkų ir patys trečiąjį kartą traukė kamuolį iš savo vartų.

Pirmą kartą Čempionų lygos rungtynėse starto sudėtyje žaidęs Karolis Uzėla pripažino, kad reikia iš semtis pozityvių dalykų iš tokių dvikovų.

„Po pralaimėtų rungtynių yra nusivylimas, negali džiaugtis, tačiau Europinis žygis nesibaigė, turime pasiimti pozityvius dalykus. Momentais buvome varžovus prispaudę prie jų pačių vartų.

Jau pirmųjų rungtynių metu buvo supratome, kad galime žaisti su jais futbolą ant žemės. Jautėme, kad galėjome labiau išspausti ir iš šios dvikovos“, – sakė K. Uzėla.

Tiesa, K. Uzėla nebuvo linkęs rinktis varžovo, o išreiškė norą žengti į grupių etapą.

„Žinoma, kad seksime rungtynes tarp „Mura“ ir „Ludogorec“. Kuo anksčiau sulauksime varžovo, tuo galėsime greičiau pradėti jiems ruoštis.. Sunku kol kas vertinti, kokio pajėgumo yra Slovėnijos komanda. Tačiau mes norime įveikti kitą etapą, o koks bus varžovas mums nėra svarbu“, – teigė „Žalgirio“ saugas.

Artimiausias rungtynes Lietuvos čempionai žais išvykoje rugpjūčio 5 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.