Sportas

2021.05.20 12:59

Aistras sukėlęs akibrokštas Vilniuje – šiukšliavežis kelią trumpino važiuodamas per mokyklos stadioną

Rokas Suslavičius, LRT.lt2021.05.20 12:59

Antradienio rytą Antakalnio progimnazijos darbuotojas, pamatęs vaizdą per stebėjimo kameras, turėjo gerokai nustebti.

Ekranuose buvo galima išvysti, kaip taupydamas laiką atliekas prižiūrinčios įmonės „Ecoservice“ sunkvežimis kertą kampą tiesiai per renovuojamą stadioną.

„ECOSERVICE“ vežėjai nusprendė pabūti „žaliaisiais“ ir sutaupyti kurą pervažiuojant per naujai pasodintą žolę ir tvarkomą stadioną. Kažin ar žolė sudygs, ten kur turėtų... Būtų smagu, kad visi leistume jai sudygti“, – socialiniame tinkle užfiksuotas vaizdais dalinosi progimnazijos atstovai.

Renovuojamas stadionas yra tarp Antakalnio gimnazijos ir progimnazijos pastatų, o atliekų konteineriai yra iš abiejų sporto objekto pusių. Tiesa, prie jų privažiuoti galima tik iš skirtingų pusių – vieni pasiekiami nuo Smėlio gatvės, o kiti nuo įvažiavimo į mokyklos teritoriją iš Antakalnio gatvės.

Panašu, kad „ECOSERVICE“ darbuotojas nusprendė sutrumpinti maršrutą ir pasirinko važiavimą per renovuojamą stadioną. Užfiksuotuose nuotraukose galima matyti, kad sunkvežimis kerta jau išasfaltuotą bėgimo takelį ir važiuoja per ruošiamą futbolo aikštės vietą.

Antakalnio progimnazijos atstovai LRT.lt patvirtino, kad pačioje futbolo aikštėje numatyta įrengti dirbtinę dangą, tačiau žole buvo užsodintas plotas aplink stadioną.

Kol kas lieka neaišku, ar didelio svorio sunkvežimis pakenkė ruošiamos aikštės dangos pagrindui.

Kiek vėliau „ECOSERVICE“ viešai atsiprašė dėl nesusipratimo ir pažadėjo atlyginti nuostolius.

„Labai atsiprašome dėl situacijos tiek pačios progimnazijos, tiek visos jos bendruomenės. Vairuotojas pasielgė ne pagal numatytas taisykles, dėl tokio elgesio jį įspėjome, susisieksime tiesiogiai su Vilniaus Antakalnio progimnazija dėl žolės atsodinimo. Dar kartą apgailestaujame ir atsiprašome visų už patirtus nepatogumus“, – buvo rašoma įmonės pranešime.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt