Naujienų srautas

Sportas2016.01.04 19:01

Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui

BNS 2016.01.04 19:01

Lietuvos futbolo čempionė Vilniaus „Žalgirio“ komanda pirmadienį pradėjo pasiruošimą naujam sezonui. Po atostogų į „Sportimos“ manieže vykusią treniruotę susirinko 27 futbolininkai.

„Visada malonu po ilgesnio laiko sugrįžti į treniruotes ir pamatyti futbolo pasiilgusius žaidėjus. Pirma diena ir pirma savaitė visada būna lengva ir linksma, per ją visada džiaugiamės matydami vieni kitus.

Pasiruošimo etapą pradėsime lengvai, nes dar turime įvesti žaidėjus į treniruočių ritmą. Vėliau didinsime intensyvumą, kad prieš sezono pradžią pasiektume rungtynių ritmą. Čia nieko naujo nesugalvosime, turime savo metodus ir stengsimės jais remtis“, – cituojamas pirmąją treniruotę šiemet prižiūrėjęs vyriausiasis treneris Valdas Dambrauskas.

Prie komandos prisijungęs naujokas Saulius Mikoliūnas ne tik susipažino su būsimais ekipos draugais, bet ir kartu su jais plušo treniruočių aikštėje.

„Pirmojoje treniruotėje šiek tiek prasimankštinome, pajudėjome. Taip pat nemažai dirbome su kamuoliu, stengiamės kuo anksčiau prie jo priprasti. Tai buvo pirmieji perdavimai ir plaučių pravėdinimas“, – pirmaisiais įspūdžiais dalinosi saugas.

Žalgirietis pasakojo, kad atostogas paskyrė tik poilsiui, tačiau ir jo metu nepamiršdavo šiek tiek pajudėti: „Visgi, intensyvaus darbo vengiau. Sezonui ruošiuosi kartu su komanda, pagal trenerių iš anksto paruoštą planą. Dabar svarbiausia iki sezono pradžios įgauti gerą sportinę formą.“

Tiek S. Mikoliūno, tiek Lino Klimavičiaus prisijungimu prie žalgiriečių džiaugėsi ir V. Dambrauskas, kurio manymu šie žaidėjai turėtų itin sustiprinti ekipą. Treneris taip pat džiaugėsi, kad kaip ir praėjusiais metais, pasiruošimą sezonui kartu su komanda pradėjo ir jaunimo ekipos nariai.

„Malonu dėl to, kad turime nemažą pasirinkimą iš jaunų žaidėjų. Jie dirba labai noriai ir jau praėjusiais metais beldėsi į komandos duris. Tikiuosi, kad artėjančiame sezone jie ne tik belsis, bet ir kojomis atidarys duris į pirmąją komandą“, – vylėsi treneris.

Treniruočių ciklą šiemet pagyvins draugiškos rungtynės, kurias galės stebėti ir „Žalgirio“ sirgaliai. Pirmąsias jų žalgiriečiai žais jau mažiau nei po dvejų savaičių su Lenkijos aukščiausios lygos „Jagiellonia“ klubu.

„Manau, kad draugiškos rungtynės mums turės daug naudos: turėsime progą sustiprinti komandinį ryšį, pamatysime futbolininkų pasiruošimo lygį, jų geriausias savybes. Kontrolinių rungtynių metu neturėsime tikslo sužaisti kuo geriau, o ir patys draugiški mačai nė iš tolo nebus panašūs į turnyrines rungtynes.

Mūsų tikslas bus kuo geriau pasiruošti oficialioms rungtynėms, kad galėtume sėkmingai įvykdyti klubo iškeltas užduotis. Aišku, kontrolinėse rungtynėse bus įdomu sužaisti su naujomis komandomis bei taip pasitikrinti savo pajėgumą“, – sakė V. Dambrauskas.

Pasiruošimo naujajam sezonui metu žalgiriečiai taip pat susitiks su trimis Latvijos klubais: čempione „Liepaja“, „Spartaks“ ir „Jelgava“, taip pat Lenkijos „Wigry“ ekipa, Baltarusijos FK „Minsk“ komanda ir Estijos čempionais Talino „Flora“.

Pasiruošimą sezonui pradėjusių Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkų sąrašas:

vartininkai:

Armantas Vitkauskas

Saulius Klevinskas

Karolis Čirba

gynėjai:

Egidijus Vaitkūnas

Donovanas Slijngardas

Dominykas Barauskas

Aldas Korsakas

Georgas Freidgeimas

Linas Klimavicius

Lukas Valvonis

saugai:

Jurijus Kendyšas

Linas Pilibaitis

Mantas Kuklys

Tautvydas Eliošius

Elivelto Ribeiro Dantas

Lukas Vaičiūnas

Danielis Romanovskis

Vytautas Lukša

Jorge'as Chula

Saulius Mikoliūnas

Justas Lasickas

puolėjai:

Darvydas Šernas

Darius Kazubovičius

Edvinas Baniulis

Julius Momkus

Karolis Uzėla

Lucasas Gaucho

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi