2020.09.03 20:14

Dar vienas geras rungtynes sužaidęs Giedraitis komandos į pergalę prieš „Real“ neištempė

LRT.lt2020.09.03 20:14

Rokas Giedraitis ir toliau demonstruoja, kad Vitorijos „Baskonia“ komandoje jaučiasi puikiai – šį kartą lietuvis sužaidė solidų mačą prieš Madrido „Real“ ekipą, tačiau pergalės iškovoti tai nepadėjo.

Sostinės komanda rungtynes prieš varžovus iš Vitorijos laimėjo 88:73.

R. Giedraitis rungtynėse pelnė 15 taškų, sukaupė 12 naudingumo balų ir buvo vienas rezultatyviausių savo komandos krepšininkų – už jį daugiau taškų „Baskonia“ ekipai pelnė tik Pierria`as Henry, kuris surinko 18.

Kitas Vitorijos komandos lietuvis Tadas Sedekerskis per 7 minutes taškų nepelnė.

Pirmą kėlinį „Baskonia“ dar laimėjo 25:16, tačiau varžovai pamažu pradėjo artėti ir prieš didžiąją pertrauką sumažino deficitą iki minimumo.

Viską iš esmės nusprendė trečiasis kėlinys – jį „Real“ laimėjo net 21:6 ir susikūrė solidų pranašumą, kurio per likusį laiką nebepaleido.

„Baskonia“: Pierria`as Henry 18 (29 naud. bal.), Rokas Giedraitis 15 (4/6 trit.), Alecas Petersas 9.

„Real“: Facundo Campazzo 14 (7 rez. perd.), Gabrielis Deckas 13, Felipe Reyesas ir Usmanas Garuba po 10.