Sportas

2020.07.10 20:27

„Žalgirio“ kandidatų sąrašas užsienyje plečiasi – į akiratį pateko suomis bei austras

LRT.lt2020.07.10 20:27

Kauno „Žalgiris“ tęsia vyriausiojo trenerio paieškas. Specialisto iš Lietuvos taip ir neradęs Kauno klubas pradėjo žvalgytis į užsienį, kuriame potencialų kandidatų pakeisti Šarūną Jasikevičių tik daugėja.

Kaip skelbia 15min žurnalistas Donatas Urbonas, tarp kandidatų atsidūrė ir mažiau Lietuvos krepšinio gerbėjams pažįstamos pavardės – austras Martinas Schilleris bei suomis Tuomas Iisalo.

38-erių metų M. Schilleris pastaruosius trejus metus dirbo NBA G lygoje, kur treniravo „Salt Lake City Stars“ komandą. Šiame sezone austras buvo išrinktas geriausiu G lygos treneriu.

Be to, nuo 2015-ųjų jis darbuojasi Vokietijos krepšinio rinktinės trenerių štabe.

Kitas kandidatas – 37-erių metų suomis T. Iisalo, pastaruosius penkerius metus praleidęs Vokietijoje, Krailsheimo „HAKRO Merlins“ klube, kurį atvedė į stipriausią šalies divizioną.

Jo diriguojama komanda neseniai pasibaigusiame Vokietijos čempionate iki koronaviruso krizės žygiavo trečia, bet pratęsus sezoną galiausiai liko 10-oje vietoje.

Priminsime, kad su „Žalgiriu“ taip pat yra siejamos tokios pavardės kaip Joanas Plaza, Alexas Mumbru bei Ertugrulas Erdoganas.