Naujienų srautas

Sportas2020.02.28 10:48

Koronaviruso pašonėje atsidūręs „Šiaulių“ klubas ruošiasi priimti „Nevėžį“: nekeliame jokios panikos

Rytis Kazlauskas, LRT.lt 2020.02.28 10:48

Šiauliuose ankstyvą penktadienio rytą užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis Lietuvoje. „Karštuoju“ tašku Lietuvos žemėlapyje tapusiame mieste sekmadienį vyks ir Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato rungtynės, kurių atšaukti kol kas neplanuojama. 

Saulės mieste sekmadienį susitiks vietos „Šiaulių“ ir Kėdainių „Nevėžio“ ekipos.

Šiaulių ligoninėje užfiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis mūsų šalyje neturėtų sujaukti įprasto LKL čempionato rungtynių tvarkaraščio.

Penktadienį ryte „Šiaulių“ klubas išplatino oficialų pranešimą spaudai, kuriame tvirtinama, jog tiek moterų, tiek vyrų klubų rungtynės bus organizuojamos kaip įprasta.

„Nekeliame jokios panikos. Tiek vyrų komanda, tiek moterų komanda treniruojasi ir rungtynėms ruošiasi įprastu grafiku. Merginos šeštadienį keliaus į Vilnių žaisti šalies pirmenybėse, tuo tarpu klubas sekmadienį Šiaulių arenoje priims Kėdainių „Nevėžį“. Nuolat sekame tiek atsakingų sveikatos priežiūros įstaigų, tiek lygų, kuriose dalyvaujame, pateikiamą informaciją. Vadovaujamės ir vadovausimės visomis jų rekomendacijos ir esame pasiruošę nedelsdami reaguoti ir vykdyti jų nurodymus, jei tokių bus. Šiuo metu ramiai ruošiamės būsimoms kovoms”, – pranešime cituojamas klubo direktorius Mindaugas Stankevičius.

Portalui LRT.lt susisiekus su LKL komunikacijos vadovu Šarūnu Mazalu, buvo pranešta apie tai, kad lygos vadovybė dėl koronaviruso klausimo palaiko ryšius su klubo vadovybe ir, esant būtinybei, sutiktų perkelti dvikovą vėlesniam laikui.

„Nematome problemų nukelti rungtynes, jeigu to reikalautų situacija. Dėl susidariusios padėties ir iškilusių klausimų bendrausime su „Šiaulių“ klubu ir aiškinsimės situaciją dėl saugumo užtikrinimo ir kitų dalykų“, – portalui LRT.lt tvirtino LKL komunikacijos vadovas Šarūnas Mazalas.

Šį penktadienį Kaune vyks Eurolygos rungtynes tarp „Žalgirio“ iš svečių iš Italijos – Milano „AX Armani“ ekipos. Italų ekipa į Lietuvą atvyko iš nuo koronaviruso apimto Lombardijos regiono.

Nors Vyriausybė rekomendavo atšaukti rungtynes ar bent neįleisti sirgalių, Kauno klubo vadovybė ketvirtadienį ryte surengtoje spaudos konferencijoje atmetė tokį variantą ir tikino besiimsianti priemonių siekiant užtikrinti sirgalių saugumą dvikovos metu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi