Naujienų srautas

Sportas2020.01.27 18:28

Su „Riterių“ vartininkais dirbs Mindaugas Malinauskas

LRT.lt 2020.01.27 18:28

36–erių metų Mindaugas Malinauskas pasirašė sutartį su Vilniaus „Riteriais“ bei tapo vyriausiojo trenerio Mindaugo Čepo pagalbininku. M.Malinauskas bus atsakingas už darbą su vartininkais. Pastaruoju metu jis vartininkų amato mokė jaunimo, be to Lietuvoje yra išsilaikęs vartininkų trenerio sertifikatą, o Latvijoje baigia UEFA B vartininkų trenerio kursus, praneša fkriteriai.lt.

Prieš dvi savaites M.Malinauskas pradėjo darbą su „Riterių“ vartininkais Tadu Simaičiu, Vincentu Šarkausku ir Tomu Čepuliu, o dabar oficialiai tapo klubo nariu.

„Skatinti manęs prisijungti prie „Riterių“ nereikėjo, nes, kaip nebūtų, tai daugkartiniai A lygos prizininkai. Tai jau yra paskata ir noras, o dar galiu pridurti ir puikų bei ambicingą trenerių štabą. Savo darbo pradžia klube esu patenkintas, nes į savo rankas gavau nuostabų trio (šypsosi).

Iš tikro, „Riterių“ vartininkai yra patirties ir jaunatviškumo maksimalizmo junginys, vienas kitam padedantis ir papildantis“, – apie savo naują veiklą kalbėjo M.Malinauskas.

Priminsime, kad pastaruosius penkerius metus su „Riterių“ vartininkais dirbo baltarusis Albertas Rybakas, tačiau po praėjusio sezono pasibaigusios sutarties pusės nutarė nepratęsti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi