captcha

Jūsų klausimas priimtas

R. Tillersonas: Amerikos demokratijai pavojų kelia melas ir nesąžiningumas

Buvęs Donaldo Trumpo valstybės sekretorius Rexas Tillersonas, žeminamai atleistas žinute „Twitter“, pasakė kalbą, kuri iškart imta interpretuoti kaip vieša D. Trumpo kritika.
SIPA/Scanpix nuotr.
SIPA/Scanpix nuotr.

Studentų išleistuvėse buvęs naftos bendrovės vadovas perspėjo, kad Amerikos demokratijai kelia pavojų melas ir nesąžiningumas. Jis sakė, kad laisvės gali nelikti, jei ir toliau bus peršami netikri faktai, kad demokratijos laukia sutemos, jei amerikiečiams nerūpės savo lyderių etikos ir sąžinės krizė.

„Jei mūsų lyderiai siekia nuslėpti tiesą, arba, jei mes, kaip tauta, pradedam priimti alternatyvias tikroves, kurios daugiau nebesiremia faktais, tada kaip Amerikos piliečiai žengiame į mūsų laisvių atsisakymą. Kai mes, kaip žmonės, kaip laisvi žmonės, imame blaškytis dėl tiesos, netgi dėl dalykų, kurie atrodo visai savaime suprantami, tada imame blaškytis dėl pačios Amerikos“, – savo kalboje pabrėžė R. Tillersonas.

R. Tillersonas nuolat ginčijosi su D. Trumpu, įkalbinėjo jį nesitraukti iš tarptautinių susitarimų. Dabar jis sakė, kad nedera senų sąjungininkų priimti kaip savaime suprantamų, ir kad ryšius su jais stiprina bendra tiesa ir bendras faktų suvokimas. R. Tillersonas kritikavo ir įtarų požiūrį į tarptautinę prekybą – siūlė pripažinti jos naudą.

SIPA/Scanpix nuotr.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Pasaulyje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close