Muzika

2019.04.04 11:43

Jurgis Brūzga LRT.lt transliacijoje pristatė naują dainą „Tu“: kviečia išsivaduoti iš rutinos

LRT.lt2019.04.04 11:43

Ketvirtadienio rytą naujienų portalo LRT.lt studijoje lankėsi populiarus dainininkas Jurgis Brūzga, tiesioginės transliacijos metu jis pristatė naują savo dainą „Tu“.

Praėjusiais metais, subūręs naują prodiuserių ir kompozitorių komandą, Jurgis žengė tvirtą muzikinį žingsnį. Modernaus ir šiuolaikinio skambesio dainos „4 Love”, „Aš toks esu“, „Niekas neuždraus“ ir šių metų „Eurovizijos“ atrankoje pristatytas „Ctrl Alt Delete“ – visos šios dainos skambės koncerte balandžio 13 d. klube „Tamsta“ Vilniuje. 

Pasirodyme naujai suskambės ir debiutinis Jurgio albumas „175” – koncertui ruošiamos specialios kūrinių aranžuotės. Atlikėjas klausytojams paruošė ir muzikinių staigmenų. Žadėdamas gerą pavasarinę nuotaiką, J. Brūzga prasitaria ir apie pirmąjį vakaro svečią – atlikėją Dainotą Varną.

Tuo pačiu koncertas – ir proga atšvęsti 34-ajį Jurgio gimtadienį. Šia proga Jurgis įteikė dovaną pats sau – dainą „Tu“, kuri, kaip pats sako, labai tinka pavasariui.

„Joje jaučiasi laisvės troškimas, kuomet norisi išsivaduoti iš įgrįsusios rutinos, mesti visus darbus, įsipareigojimus ir pasiliesti į nutrūktgalvišką kelionę kartu su mylimu žmogumi. Ir atrodo, kad daugiau nieko ir nereikia“, - sako Jurgis.