Naujienų srautas

Muzika2023.01.03 15:56

Pranešta, kada vyks atsisveikinimas su „2 Donatų” dainininku Donatu Čižausku

LRT.lt 2023.01.03 15:56
00:00
|
00:00
00:00

Pirmadienį paskelbta, kad mirė populiaraus dueto „2 Donatai” vokalistas Donatas Čižauskas. Dainininkui buvo 33-eji.

Antradienio popietę kitas dueto narys Karolis Akulavičius internete paskelbė, kur ir kada bus galima atsisveikinti su D. Čižausku.

Dainininkas bus laidojamas gimtojoje Plungėje, atsisveikinimas vyks gedulo namuose „Žemaitijos gralis“ sausio 5 d. nuo 12 valandos.

Išlydėjimas į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią įvyks sausio 6 d. 13 valandą, Šv. Mišios vyks nuo 13 val. 30 min. Urna bus laidojama Plungės Jovaišiškės kaimo kapinėse.

D. Čižauskas išgarsėjo prieš devynerius metus, pasirodęs muzikiniame TV šou „Lietuvos balsas“.

Su bendražygiu Donatu Balvočiumi D. Čižauskas subūrė duetą „2 Donatai“. Vėliau, 2016-aisiais, D. Balvočių grupėje pakeitė K. Akulavičius.

D. Čižauskas buvo vedęs, augino penkerių metų dukterį.

Šį mėnesį grupė ketino pradėti koncertų turą per keliolika Lietuvos miestų. Pirmasis koncertas sausio 7 dieną turėjo įvykti Klaipėdoje, o balandžio 1 dieną didžiausias turo pasirodymas turėjo vykti Kauno „Žalgirio“ arenoje. Visi grupės pasirodymai atšaukti.

„Naujųjų metų naktį dainavome Biržų rajone, Sodeliškių dvare. Man visiškas šokas. Donatas buvo uždaresnis žmogus. Į jo vidų giliai neįlįsi.

Mūsų darbų tempas pastaruoju metu buvo didžiulis. Jį buvo ligos užklupusios, sirgo angina, su aukšta temperatūra važiavo dainuoti.

Ir šeima susirgo, dukrytė atsidūrė ligoninėje, niekaip temperatūros negalėjo numušti. Donatas labai sielvartavo – turėjo važiuoti koncertuoti, linksminti žmones, o dukra ligoninėje. Su ašaromis tai sakydavo. Sakiau, kad laikytųsi, svarbiausia, jog tėtis koncertuoja, skiria dainas dukrai, stengiasi.

Jam tikrai buvo nelengvas metas. Baigėme koncertą, pasakiau – Donatai, pailsėk, grįžk namo, apkabink šeimą, pabūkit kartu, atsigaukim ir tada kibkim į darbus. Tai buvo paskutiniai mano žodžiai jam. Mūsų kelionė taip baigėsi“, - LRT.lt sakė K. Akulavičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi