Muzika

2021.12.03 11:33

Išgirskite: viena populiariausių „Pikaso“ dainų „Baltas laiškas“ po 20 metų suskambo naujai

LRT.lt2021.12.03 11:33

Artėjančių Kalėdų proga grupė „Pikaso“ paruošė gerbėjams dvi dovanas: naują populiariosios dainos „Baltas laiškas“ versiją ir džiugią žinią apie planuojamą koncertinį turą per Lietuvą.

2022-ųjų kovą grupės nariai kviečia susitikti aštuoniuose pasirodymuose. Koncertų turo pavadinimas „Istorija tęsiasi“ atspindi naują „Pikaso“ raidos etapą ir grupės sudėtį, kai į ją sugrįžo atlikėjas Tomas Eigertas.

Bet tuo pačiu siekiama pabrėžti, kad prieš 22 metus įkurta grupė išlieka ištikima savo muzikinėms vertybėms ir lyriškiems dainų tekstams, rašoma pranešime spaudai.

Naujoji dainos „Baltas laiškas“ versija tai tik dar kartą patvirtina. Šis grupės kūrinys pristatytas 2001 metais, kai „Pikaso“ išleido „auksiniu“ ir „platininiu“ tapusį trečiąjį albumą „Cukrus“.

Kalėdų kalendorius 2021. Pikaso

Dvi legendinėmis tapusios dainos pelnė ne vieną titulą: „Radiocentro“ muzikiniuose apdovanojimuose „Ašarėlė“ tapo metų superhitu. O kūrinį „Baltas laiškas“ iliustravęs vaizdo klipas konkurse „Erdvės“ pripažintas geriausiu Lietuvoje.

„Pikaso“ sako, kad koncertų turas „Istorija tęsiasi“ paskatino juos paieškoti papildomų sąsajų su praeityje šlovę ir gerbėjų pripažinimą dovanojusiais kūriniais: „Anksčiau stengdavomės per savo pasirodymus visada džiuginti publiką populiariausiomis dainomis. Vartydami muzikinius archyvus, supratome, kad geriausios istorijos - tos, kurios tęsiasi ir nekuriamos nuo nulio. Todėl tęsinys neįmanomas be „Balto laiško“ ir dar kelių hitų.

Praėjusiais metais iš įvykusių apdovanojimų M.A.M.A grįžome su nominantų ženkliukais kategorijose „Metų grupė“ ir „Metų tradicinė popmuzikos grupė“. Tradicijų ir toliau žadame laikytis. Viliamės, kad kelerius pastaruosius metus viską apimančią sumaištį įnešusi pandemija neprivers koreguoti planų.

Būkime sveiki ir saugūs bei susitikime koncertuose, kuriuos vainikuos finalinis šou Kėdainių arenoje. Jau laukiame, kada turėsime vėl galimybę nuo scenos sveikintis su tūkstančiais gerbėjų!“

Koncertų turas „Istorija tęsiasi“ kovo 17 d. startuos Alytuje. Kovo 18 d. „Pikaso“ pasirodys Marijampolėje, kovo 19 d. – Kaune, kovo 20 d. – Klaipėdoje, kovo 24 d. – Šiauliuose, kovo 25 d. – Šakiuose, kovo 26 d. – Panevėžyje, balandžio 2 d. – Kėdainiuose.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt