Muzika

2021.10.25 11:18

Justinas Stanislovaitis bažnyčioje pristatė naują albumą: mano tikslas – nukelti klausytojus į pasaką

LRT.lt2021.10.25 11:18

Šeštadienį Vilniaus evangelikų reformatų bažnyčioje dainininkas Justinas Stanislovaitis pristatė savo antrąjį dainuojamosios poezijos albumą „3 valanda nakties“.

Į koncertą susirinkusi publika išgirdo kūrinius iš abiejų atlikėjo išleistų dainuojamosios poezijos albumų, dainomis virtusius Tado Žvirinskio, Ilzės Butkutės bei paties Justino eilėraščius.

„Labai laukėme šio koncerto, - sako Justinas Stanislovaitis. - Viena iš mano svajonių buvo surengti autorinį koncertą bažnyčioje, Vilniaus evangelikų reformatų parapija suteikė tokią galimybę. Dainuojant prasmingus tekstus tokioje vietoje, apima nepaprastas jausmas. Net ir netikinčiam žmogui, įžengus į bažnyčią, suvirpa širdis.“

Tai pirmasis iš keturių albumo pristatymo turo koncertų. Justinas su grupe planuoja aplankyti Panevėžį, Uteną bei Širvintas.

„Nusprendėme žengti po mažą žingsnelį. Vis dėlto pandemija dar nėra suvaldyta. Tačiau ateityje norime apkeliauti didžiąją dalį Lietuvos bei keletą lietuvių bendruomenių užsienyje. Tad žiūrėsime, kaip sekasi pasauliui tvarkytis su dabartiniais iššūkiais, o tada spręsime, kada būtų geriausias metas leistis į keliones“.

Anot atlikėjo, naujasis albumas išsiskiria savo garsų palete. „Šio albumo tikslas yra nukelti klausytojus į pasaką, - teigia Justinas Stanislovaitis. - Stengėmės sukurti garsinius vaizdinius, kad garsų pagalba žmonės galėtų pasijusti kažkur kitur, išlaisvinti savo vaizduotę“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt