Muzika

2021.09.04 15:48

SEL susitarė su savivaldybe – po dalinio mokėjimo koncertas įvyks, o toliau aiškinsis kitą savaitę

LRT.lt2021.09.04 15:48

Po vakarinių penktadienio aiškinimųsi dėl nesumokėtų mokesčių ir derybų šeštadienį SEL ir savivaldybė iš dalies išsprendė konfliktą, tad koncertas įvyks. O grupė su savivaldybe toliau aiškinsis kitą savaitę. 

Kaip LRT.lt šeštadienį sakė SEL atstovai, su savivaldybe sutarta ir renginys įvyks. Tai socialiniame tinkle patvirtino ir K. Žukauskas.

„Koncertas įvyks, kompromisas rastas. Teisinė diskusija buvo kilusi dėl to, kam priklauso Kalnų parkas, nes jo valdymas patikėtas Pilių direkcijai (kaip, beje, ir Katedros aikštė, nors niekam nekyla klausimų, kas ją prižiūri, kas sprendžia dėl renginių ir t.t.), bet priežiūra ir tvarkymu rūpinasi savivaldybė, todėl šiai teritorijai galioja ir Tarybos sprendimas.

SEL komanda mano kitaip, ir tam, kad išspręstume šį teisinį kazusą, kelių valandų nepakaktų – koncertas galėtų neįvykti, ir, tikėtina, visos pusės patirtų nuostolių (o įsigiję bilietus liktų be koncerto). Todėl sutarta, kad SEL komanda netrukus padarys dalinį mokėjimą, mes išduodame leidimą, o teisinio kazuso klausimą paliekame kitai savaitei – susitiksime ir išsispręsime“, – socialiniame tinkle paviešino K. Žukauskas.

LRT.lt primena, kad penktadienio vakare Vilniaus mero patarėjas Karolis Žukauskas socialiniame tinkle paskelbė, kad Vilniaus Kalnų parke šeštadienį turėtų įvykti didysis grupės SEL koncertas, tačiau grupė kol kas nėra sumokėjusi jai priskaičiuotų mokesčių.

„Savivaldybės kolegos pagal tai paskaičiavo mokestį, ką SEL komanda turi sumokėti į Vilniaus biudžetą, – apie 9000 eurų. Anksčiau panaši suma SEL koncertams nebuvo problema, dabar jie vis dar nėra sumokėję, todėl vis dar nėra gavę leidimo koncertui, nors scena jau šiandien statoma Kalnų parke“, – penktadienį rašė K. Žukauskas.

Mero patarėjo teigimu, SEL komandos atstovė tikino, kad jie „neturi tokių pinigų ir negali susimokėti“, tačiau, jo teigimu, anksčiau panašias sumas grupė yra mokėjusi.

„Mums teigia, kad planuoja 6500 žiūrovų (bilieto kaina 35 eurai, vadinasi, čia jau virš 200k eurų pajamų), pasiklausinėjau rinkoje – kalbama, kad parduota jau daugiau bilietų“, – tikina patarėjas.

K. Žukauskas teigė, kad kol kas SEL komanda nesiūlo sprendimų, kaip išspręsti problemą, ir tikisi mažesnės rinkliavos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt