Muzika

2021.09.02 12:33

Festivalyje „Loftas Fest“ – Evgenya Redko ir elektroninės muzikos naktis iki paryčių

LRT.lt2021.09.02 12:33

Rugsėjo 9-12 dienomis sostinės menų fabrike „Loftas“ vyksiantis festivalis „Loftas Fest“ šeštadienį džiugins akustinės muzikos mėgėjus, tačiau nestokos ir alternatyvios muzikos garsų. 

Vienas laukiamausių šeštadienio pasirodymų – 2019 metais M.A.M.A. apdovanojimuose laimėjusi Metų proveržio titulą Evgenya Redko. Bendradarbiaudama su populiariausiais Lietuvos atlikėjais, 2019 metais atlikėja išleido kūrinį „Deivės“, kuris iškart patraukė gerbėjų dėmesį.

Nuo tada, kai buvo išleistas pirmasis jos singlas, Evgenya „YouTube“ surinko milijonus peržiūrų, o kiekviena jos išleista daina tapo „alt-pop“ hitu.

Dainuodama daugiausia lietuvių kalba, ji savo kūryboje pateikia sąžiningą ir autentišką suvokimą apie kasdienes situacijas, emocijas ir moterų įgalinimą, rašoma pranešime spaudai.

Šalia Evgenyos Redko tą patį vakarą ant scenos kils ir Agnė Šiaulytė – Petunija bei Giedrė. Trys šeštadienio viešnios ruošia neregėtus pasirodymus ir žada, kad bus malonių netikėtumų bei daug geros muzikos.

„Loftas Fest“ organizatoriai pastebi, kad net ir šiais laikais dauguma festivalių grupių ar atlikėjų sąraše pagaili vietos moterims. Festivalis kasmet stengiasi sukviesti kuo daugiau skirtingų žanrų atlikėjų, kad kiekvienas lankytojas atrastų sau mielą vietą šokiui ar muzikos klausymui.

Elektroninės muzikos mėgėjams skirtoje „Loftas Fest“ šeštadienio programoje šokti kvies ir aikštelėje dominuos moteriškoji lytis. Nuo hipnotizuojančio Ingajos pasirodymo iki šokių visą naktį su Samanta, Anna Hanna, Miju ir kitais gerai žinomais bei pažįstamais vardais.

Festivalis „Loftas Fest“ vyks rugsėjo 9-12 d. Iš viso festivalyje veiks 7 scenos, kuriose pasirodys daugiau kaip 60 atlikėjų ir didžėjų. Šalia muzikos lankytojų lauks tradiciniu tapęs naujų gatvės meno galerijos „Open Gallery“ darbų pristatymas, muziejus, ekskursijos, naktinis kinas, maisto kiemas „Open Kitchen“ bei pramogos visai šeimai.

Visi festivalio renginiai yra nemokami, tačiau būtina registracija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt