Muzika

2021.08.19 16:25

„Loftas Fest“ skelbia pirmuosius vardus: dėmesys meninėms instaliacijoms ir artistų pasirodymams

LRT.lt2021.08.19 16:25

Festivalių žemėlapio vinimi tapęs miesto menų ir muzikos festivalis „Loftas Fest“ šiemet kvies į dešimtąjį miesto renginį kartu paminėti jubiliejinį kasmetinį susibūrimą Vilniaus Naujamiestyje, rašoma „Lofto“ pranešime žiniasklaidai.

Antrą rugsėjo savaitgalį, 9–12 dienomis lankytojų lauks šešios scenos, kuriose pasirodys atlikėjai iš Lietuvos bei užsienio šalių, tad kiekvienas melomanas turės galimybę atrasti savo mėgstamą sceną. Šiemet, kaip ir pernai, festivalis kviečia į svečius nemokamai.

Keturias dienas vyksiantis festivalis šįmet skirs daugiau dėmesio meninėms instaliacijoms ir pasirodymams, tačiau kaip visada – muzika bus pagrindinis akcentas. Festivalio organizatoriai šiemet daugiau dėmesio skirs ir kylantiems muzikantams iš muzikos inkubatoriaus NOVUS scenos, kuriems suteiks progą pasirodyti susirinkusiems renginio svečiams.

Kaip ir kiekvienais metais, buvusios gamyklos „Elfa“ teritorijoje, po pagrindinių atlikėjų pasirodymų, kiekvieną vakarą lankytojų lauks programos, kuriose skambės muzika norintiems šokti: nuo house, techno iki drum n bass, jungle ir reggae.

Penktadienio pagrindinė programa bus skirta rock, indie rock ir punk rock mėgėjams. Vieni laukiamiausių pasirodymų – lietuviško roko muzikos grupė „ba.“, visai neseniai pristatę kūrinį „VITRINA“, taip pat dvigubą singlą „PP“. Legendinis ketvertukas ant Lofto scenos lips pirmam pasirodymui naujam sezone.

Penktadienį „Elfos“ sienas drebins ir viena pirmųjų lietuviškų, legendomis tapusių punk roko grupių „TORO BRAVO“. Rugsėjo 10 d. bus ypatinga ir tuo, kad būtent „Loftas Fest`21“ metu LRT OPUS minės savo 15-tą gimtadienį, tad netikėtumų ir siurprizų, festivalio svečiams, tikrai netrūks.

Šįmet festivalis siekia pritraukti daugiau menininkų ir artistų, nes renginyje kiekviena diena turės savo skirtingą stilistiką, tad kone kiekvienas meninės srities atstovas ras vietą kūrybinei saviraiškai. Visos keturios dienos bus savitos ir ypatingos kuriama nuotaika, meninėmis instaliacijomis bei artistų pasirodymais.

Daugiau naujienų ir vardų bus pranešta netrukus.

Kaip ir pernai, taip ir šiemet festivalio metu saugumas yra pagrindinis prioritetas. Renginio metu bus laikomasi visų Pasaulinės sveikatos organizacijos ir valstybinių institucijų rekomendacijų. Karščiuojantys ar turintys kitų užkrečiamų ligų simptomų į renginį nebus įleidžiami.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt