Muzika

2021.07.20 13:16

Evgenya Redko surengs pirmąjį solinį koncertą Kaune: grįžta į vaikystės miestą

LRT.lt2021.07.20 13:16

Viena ryškiausių šių dienų Lietuvos popmuzikos atlikėjų Evgenya Redko liepos 23 dieną sugrįš į Kauną, kuriame užaugo ir pradėjo muzikinį kelią.

Išskirtinio balso tembro savininkė čia surengs pirmą ir išskirtinį savo solinėje karjeroje koncertą.

Kauno renginių erdvėje „Pakrantė“ Evgenya pristatys naują programą su pasipildžiusia grupe, šokėjais ir dainomis iš albumų „Deivės“ bei „SOS“.

Pasak pačios atlikėjos, jai labai gera, kad šis koncertas pagaliau įvyks ir nekantrauja pamerkti akį kiekvienam atėjusiam į koncertą savo mieste.

„Kaunas – man labai artimas miestas ir siejasi su nuostabiais prisiminimais bei patirtimis, – pasakoja Evgenya. – Netgi išvykus studijuoti į užsienį, su vyru Asi keliavus po pasaulį, grįžau į Kauną ir čia pradėjau dėlioti savo naujos karjeros planus“.

Turbūt verta priminti, kad paskutinį kartą Kaune Evgenya kaip kviestinis svečias pasirodė grupės „Lilas ir Innomine“ atsisveikinimo koncerte „Viskas“, tad labai simboliška, kad solinis koncertas įvyks visai greta „Žalgirio“ arenos.

„Tai svajonių vieta koncertuoti daugeliui muzikantų ir aš tikrai labai džiaugiuosi, kad dabar esu tik per žingsnį nuo jos“, – kviesdama kauniečius ir miesto svečius į savo koncertą šypsosi atlikėja.

Atlikėja neslepia džiaugsmo, kad po ilgai trukusio karantino vėl gali gyvai pasimatyti su klausytojais, tad šiuo metu kartu su šokėjų komanda intensyviai repetuoja artėjančių koncertų choreografiją, ruošia įspūdingus kostiumus ir kiekvieną kartą vis kitaip atliekamus pasirodymus.

Neseniai antrąjį albumą „SOS“ išleidusi Evgenya neslepia, kad visi kartai, kai kyla į sceną, sukelia daug emocijų ir jausmų, tačiau šis – ypatingai laukiamas.

„Pirmą kartą su savo soline programa atvažiuoju į miestą, kuriame augau, man pačiai tai yra be galo sentimentalu. Nekantrauju susitikti su gimtojo miesto publika ir tikiuosi, kad šis susitikimas liks kaip vienas brangiausių prisiminimų man apie Kauną“, – prieš penktadienio koncertą „Pakrantėje“ atvirauja Evgenya.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.