Muzika

2021.03.04 22:46

Moldovos atstovė pristatė eurovizinę dainą: atlikėjos užnugaryje – Filipas Kirkorovas

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.03.04 22:46

Ketvirtadienio vakarą pristatyta dar viena daina, skambėsianti šių metų „Eurovizijoje“. Konkursui skirtą kūrinį „Sugar“ ir jo vaizdo klipą internete pristatė Moldovos dainininkė Natalija Gordijenko.

33-ejų atlikėja Moldovos atranką į „Euroviziją“ laimėjo prieš metus. Dėl pandemijos atšaukus praėjusių metų konkursą, nuspręsta, kad į „Euroviziją“, gegužę vyksiančią Nyderlandų mieste Roterdame, ji be naujos atrankos keliaus šįmet.

Natalija jau yra gerai žinoma konkurso gerbėjams. Mat 2006-aisiais ji kartu su dainininku Arsenijumi jau atstovavo Moldovai “Eurovizijoje” - čia jų daina „Loca” finale užėmė 20-ąją vietą.

Kaip ir pernai, ruoštis šių metų „Eurovizijai“ dainininkei padeda Rusijos popžvaigždė, dainininkas Filipas Kirkorovas, kurio šįmet nuspręsta neįsileisti į Lietuvą.

Pernai jis prisidėjo prie eurovizinės Natalijos dainos „Prison“, o šįmet irgi yra vienas konkursui skirto kūrinio „Sugar“ autorių ir talkina ruošiant Moldovos atlikėjos sceninį pasirodymą bei rūpinantis jo sklaida.

Dainos išleidimo proga F. Kirkorovas surengė didelį vakarėlį Maskvoje, į kurį sukvietė Rusijos pramogų verslo žvaigždes. Daugiau nei dvi valandas vykęs dainos pristatymas, kuriame nebuvo dėvimos kaukės, buvo tiesiogiai transliuojamas internetu.

Dainą ir vaizdo klipą galite pamatyti čia:

Moldovos atstovė dainuos antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje, kuris įvyks gegužės 20 dieną. Tad pirmajame etape ji nesusitiks su lietuviais „The Roop“, kurie gegužės 18 dieną rungsis pirmajame pusfinalyje.

Tai – ne pirmas sykis, kai F. Kirkorovas talkina Moldovos atlikėjams. Prieš trejus metus jis kūrė ir prodiusavo Moldovos grupės „DoReDoS“ dainą ir pasirodymą.

Anksčiau F. Kirkorovas „Eurovizijoje“ yra talkinęs Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos atlikėjams. 1995-aisiais dainininkas pats atstovavo Rusijai ir užėmė 17-ąją vietą.

Geriausias Moldovos rezultatas konkurse – prieš ketverius metus grupės „SunStroke Project“ užimta trečioji vieta.