Muzika

2021.03.04 19:52

Dar viena „The Roop“ pusfinalio varžovė: rumunė Roxen pristatė eurovizinę dainą ir klipą

Ramūnas Zilnys, LRT.lt2021.03.04 19:52

Ketvirtadienis – gausus eurovizinių premjerų. Ryte savo eurovizinį kūrinį pristatė belgai „Hooverphonic“, o vakarop savo eurovizines kortas atvertė ir Rumunijos dainininkė Roxen. Kaip ir belgai, ji gegužės 18 dieną dalyvaus pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje – kartu su lietuviais „The Roop“.

Pernai Roxen, kuri atstovauti Rumunijai buvo parinkta šalies transliuotojo TVR ir leidyklos „Global Records“ dainų kūrimo stovykloje, buvo laikoma viena konkurso favoričių.

2020-aisiais dėl koronaviruso pandemijos atšaukus „Euroviziją“, TVR nusprendė dainininkės kelialapį automatiškai „perkelti“ į 2021-uosius. Ketvirtadienio vakarą pristatyta jos eurovizinė daina „Amnesia“.

„Praėję metai buvo lyg amerikietiški kalneliai, kupini gerų akimirkų, bet buvo ir nuopuolių. Galiausiai, į priekį mane vedė tai, kad turėjau tikrai gerų projektų. Daina „Amnesia“ suteikia balsą visiems prislopintiems jausmams ir žmonėms, kurių balsai neišgirsti. Būdu, kuris man yra labai tyras“, - oficialiam „Eurovizijos“ portalui kūrinį komentavo rumunė.

Pamatyti dainos vaizdo klipą galite čia:

Nuo mažens dainuojanti Roxen yra pelniusi ne vieną muzikos apdovanojimą, jos kūriniai nuolat skamba Rumunijos radijo eteryje ir renka milijonus perklausų internete.

„Tai didžiausias iššūkis mano karjeroje“, – apie „Euroviziją“ sako dainininkė, dėl savo stiliaus lyginama su pasaulinėmis popžvaigždėmis Billie Eilish ir Dua Lipa.