Naujienų srautas

Muzika2020.04.10 11:00

Grupė „Sadboi” pristato debiutinį albumą „Danspolas”: norime, kad jis primintų laisvę ir jaunystę

LRT.lt 2020.04.10 11:00

Nors šalyje šiuo metu karantinas ir visi koncertai bei renginiai draudžiami, vaikinų duetas „Sadboi” savo kūrybos nestabdo ir planų klausytojams pristatyti debiutinį albumą neatšaukia.

Artiomo Penkevičiaus ir Edgaro Koldaro duetas prieš šv. Velykas savo gerbėjams dovanoja septyniolikos dainų rinkinį, kuriame – jau gerai pažįstami hitai ir dar niekur neskambėję kūriniai.

„Sadboi” gyvuoja jau daugiau nei dvejus metus. Per šį laiką vaikinai aplankė didžiąją dalį Lietuvos miestų scenų ir savo hitus atliko populiariausiuose šalies muzikos festivaliuose.

Šokių muzikos duetas taip pat gali pasidžiaugti, kad jų dainos „Mohito“, „Sorry“ ar „Blizgantys naikai“ „YouTube“ platformoje yra surinkusios po kelis milijonus peržiūrų.

„Labai džiaugiamės, kad per šiuos metus iš paprastos idėjos ir stipraus mudviejų su Artiomu kūrybinio ryšio gimė albumas, kurio dainos palietė daugybę širdžių.

Mums tai žymi vieno etapo pabaigą ir naujojo pradžią. Albumo koncepcija labai aiški. Norime, kad kiekvienam klausytojui „Danspolas“ primintų laisvę, ryškias spalvas, diskoteką, jaunystę.

Žinoma, tie, kas sekė mus, žino, jog esame pristatę ir jautriąją savo kūrybos pusę, tad apie gilius išgyvenimus pasakojančios dainos taip pat neliko neįtrauktos į albumą”, – kalbėjo grupės narys Edgaras.

Vaikinai pasakoja, jog albume netrūksta ir kūrybinių partnerysčių. Prie „Sadboi” dainų gimimo prisidėjo tokie atlikėjai kaip Marija Grabštaitė, Niko Barisas, Omerta.

„Mums patinka dirbti su tais, kurie supranta mūsų idėjas ir jas papildo savo talentu. Labai dėkojame ne tik su mumis dirbusiems muzikos atlikėjams, bet ir nuostabiai vizualų kūrėjai Evelinai Barzdaitei. Esame jai be galo dėkingi už albumo dizainą ir tobulai perteiktą mūsų kūrybos nuotaiką”, – dėkojo albumo bendraautoris Artiomas.

Nuo šiandienos klausytojai debiutinį „Sadboi“ albumą galės išgirsti „Spotify“, o netrukus ir „YouTube“ platformoje.

Visas naujienas dėl kompaktinės „Danspolas“ plokštelės pasirodymo ir galimybės ją įsigyti vaikinai praneš socialiniusoe tinkluose.

„Žinoma, gaila, kad teko atšaukti albumo pristatymo koncertų planus, tačiau neprarandame optimizmo ir karantino laiką išnaudojame kūrybai. O kol į sceną grįšime su trenksmu, savo klausytojus raginame likti namuose ir juose susikurti savo asmeninę šokių aikštelę, kurioje karaliaus „Danspolo“ muzika”, – juokaudami kalbėjo grupės „Sadboi“ vaikinai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi