Muzika

2019.07.24 10:51

Internete audrą sukėlę lietuviai „Sadboi“ surengs pirmąjį solinį koncertą

LRT.lt 2019.07.24 10:51

„Tie, kas buvo mūsų vakarėliuose, matė, kokius juos padarome – ten apsilankę žmonės dar ilgai apie tai kalba“, – šypteli Edgaras Koldaras. Jis su kolega Artiomu Penkevičiumi yra tas išskirtinis duetas „Sadboi“ , kurio hitus „Mohito“, „Sorry“, „Deginam“ perklausė milijonai internautų.

Šį trečiadienio vakarą Vilniaus „Vasaros terasoje“ „Sadboi“ rengia pirmą ir iškart didžiulį solinį koncertą.

„Šis koncertas bus įspūdingas dėl to, kad laukia labai daug judesio, daug geros, kokybiškos muzikos. Ruošiame išskirtinius pasirodymus, kai kuriems naujiems kūriniams sugalvojome visiškai netikėtą pateikimą, atliksime ir visus didžiuosius savo hitus, – pasakojo Edgaras. – Be to, turime ekskliuzyvinius „Sadboi“ marškinėlius su dainų pavadinimais. Juos galima pamatyti mūsų Instagrame, o įsigyti tik per koncertą „Vasaros terasoje“.“

Duetui tai – pirmas didelis solinis koncertas. „Vasaros terasa“ – simboliška vieta. „Nuo ten ėmėme kilti savo karjeros laiptais – apšildėme „8 kambarį“. Paskui išleidome „Mohito“ ir viskas prasidėjo. Šįkart „8 Kambarys“ mus palaikys klausytojų gretose, o ant scenos apšildys DJ Gerry“, – sako „Sadboi“.

Jų hito „Mohito“ perklausos jau artėja prie 5 milijonų. Šešių nulių zoną sėkmingai įveikė ir „Deginam“, „Sorry“. „Geriausias rodiklis, kad tai, ką darome, yra tikra. Mes atsiduodame kūrybai, perkeliame į dainas visas savo emocijas, todėl žmonės rezonuoja su mūsų dainomis. Mes suprantame, ką darome, ir darome tai gerai“, – įsitikinę „Sadboi“.

Šią vasarą jų grafikas labai intensyvus. Laukia festivalis „Granatos Live“ ir daug kitų pasirodymų. Bet kol kas svarbiausias – šio vakaro, liepos 24 d. koncertas „Vasaros terasoje“.