Muzika

2020.04.09 12:52

Nauju „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“ vaizdo klipu susidomėjo Šiaulių policija

LRT.lt2020.04.09 12:52

Praėjusią savaitę pristatytas naujausias grupės „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ vaizdo klipas „Artūras“ jau sulaukė atgarsio visoje Lietuvoje.

Vilniečių apdainuotoje istorijoje pasakojama apie kažkur pradingusį Artūrą. Netikėtai į Artūro paieškas įsitraukė ir Šiaulių policija, neoficialią šios painios bylos ataskaitą paviešinusi savo „Facebook“ paskyroje.

„Visą pirmadienį Šiaulių pareigūnai ieškojo kažkur pradingusio Artūro! Kol kas paieškos nesėkmingos. Gal Artūras jau ne Šiauliuose? O gal jis visai nebuvo pradingęs ir tai tik gandas?“, – skelbia Šiaulių policija.

Anot „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“, dainos herojus Artūras buvo pastebėtas ne tik Šiauliuose, bet taip pat Pabradėje ir Gariūnuose, Vilniuje. Grupė pasiryžusi toliau sekti pradingusio Artūro pėdomis ir prašo pranešti, ar Artūras nebuvo pastebėtas anksčiau minėtose ar kitose Lietuvos vietovėse.

Dar prieš karantiną spėjusi nufilmuoti „Artūro“ vaizdo klipą, grupė jį pristatė kovo 29 dieną. Kovo-gegužės mėnesiais „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ planavo ne tik naują klipą, bet ir koncertų turą, pavadintą „Artūras“. Nors turo pasirodymus teko atidėti, prisidėdama prie bendrų pastangų surasti Artūrą, vaizdo klipo grupė nusprendė neatidėti.

Naujausią klipą „Artūras“ režisavo Irena Kunevičiūtė, su kuria grupė prieš dvejus metus kartu sukūrė ir M.A.M.A. statulėle apdovanotą vaizdo klipą „Daug dienų“.

Tai – jau penktasis vaizdo klipas, nufilmuotas naujausio grupės albumo „Nieko nereikia daryt“ dainoms. Anksčiau buvo sukurti vaizdo klipai „Mažulė“ (režisierius Darius Miniotas), „Mangai“ (režisierius Martynas Enčius), „Nieko nereikia daryt“ (režisierius Martynas Enčius) ir „Kalėdų senio arija“ (režisierius Saulius Baradinskas).

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.