Muzika

2020.04.03 16:17

Išgirskite: pasaulyje išgarsėjęs lietuvis Dynoro pristato kūrinį su Lotynų Amerikos žvaigžde

LRT.lt 2020.04.03 16:17

Pasauline šokių muzikos sensacija tapęs lietuvis Dynoro, neseniai pristatęs klubinį hitą „Zver“, šiandien kartu su garsiu kolumbiečių prodiuseriu Fumaratto išleidžia naują kūrinį „Me Provocas“.

Tai yra jau antrasis Dynoro bendras darbas su Lotynų Amerikos kūrėjais (prieš tai – „On & On“ su brazilu prodiuseriu Alok) ir dar vienas svarbus žingsnis į muzikos rinką už Atlanto.

Dynoro „Me Provocas“ yra originalaus Fumaratto singlo, kuris pernai „YouTube“ surinko daugiau nei 85 mln. peržiūrų, perdirbinys. Jame girdimas unikalus muzikinis žanras guaracha, kuriame jungiasi tribal house ir kolumbietiško folkloro sąskambiai.

Fumaratto yra vienas svarbiausių ir žinomiausių prodiuserių Lotynų Amerikos elektroninės muzikos scenoje, į kurio pasirodymus Kolumbijoje, Ispanijoje, Panamoje, Čilėje, Meksikoje bilietai yra „iššluojami“ akimirksniu.

Tuo tarpu Dynoro, kurio tikrasis vardas yra Edvinas Pechovskis, į pasaulinę muzikos rinką įžengė 2018 m. su superhitu „In My Mind“ ir iškart tapo tikru fenomenu, tačiau tuo pačiu ir elektroninės muzikos fantomu, apie kurį žinoma labai nedaug. Kaip teigia jo atstovai, geriausias būdas pažinti Dynoro – įsiklausyti į jo muziką.