Muzika

2020.02.14 12:06

Pamatykite: Valentino dieną – nauja lietuviška latvių žvaigždės Laurio Reinikio daina ir klipas

LRT.lt2020.02.14 12:06

Šv. Valentino dieną latvių dainininkas ir aktorius Lauris Reinikis, kuris Lietuvos publikai žinomas kaip vienas iš pirmųjų kaimyninės šalies atlikėjų, pradėjusių dainuoti lietuviškai, pristato savo naują meilės dainą ir vaizdo klipą „Be tavęs nėra manęs“.

Šis kūrinys yra populiarios Laurio latviškos dainos „Es tev apmulsis“ lietuviška versija. „Mano klausytojai ir gerbėjai Lietuvoje to prašė metų metus ir pagaliau mes tai padarėme. Ir man tikrai patinka, kaip ši daina skamba jūsų kalba“, - aiškina Lauris. Lietuviška versija buvo sukurta kartu su Deivydu Zvonkumi.

2020-ieji Lauriui yra ypatingi metai. Šiais metais sukanka lygiai 10 metų kaip jis dainuoja lietuviškai. 2010-ais metais Lauris išleido dainą „Aš bėgu“ kaip eksperimentą, vėliau buvo išleista daina „Pasaka“, „Apkabink dar“, kartu su Liepa Mondeikaite, bei daugelis kitų dainų.

„Šis naujas kūrinys „Be tavęs nėra manęs“ yra tarsi padėkos ir meilės daina mano klausytojams Lietuvoje. Aš dėkoju iš visos širdies savo gerbėjams ir palaikytojams Lietuvoje už visus šiuos metus!

Per šį laikotarpį koncertavau daugelyje Lietuvos miestų, sutikau tiek daug nuostabių žmonių bei suradau naujų draugų. Aš myliu Jus ir norėčiau kiekvienam savo gerbėjui asmeniškai pasakyti - be tavęs nėra manęs!“ – sako Lauris.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt