Naujienų srautas

Muzika2020.02.12 12:28

KaYra „Eurovizijos“ atrankos finalui paruošė staigmeną: manau, tai bus mano pasirodymo bomba

LRT.lt 2020.02.12 12:28

Jau šį šeštadienį paaiškės, kas taps nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtoju ir gegužės mėnesį pasirodys ant didžiosios „Eurovizijos“ scenos Nyderlanduose.

Tarp aštuonių finalininkų − ryški, savo stiliumi ir pasirodymais visuomet stebinanti KaYra su daina „Alligator“, kuri finalui paruošė dar vieną staigmeną. Scenoje kartu su ja pasirodys trys žinomi atlikėjai: Vilius Popendikis, Paulina ir Gabija Lokytė.

„Kartu nemažai kuriame ir padedame vieni kitiems kūrybiniuose procesuose, kartu leidžiam ir laisvalaikį. Kas gali būti geriau, nei scenoje dainuoti kartu su žmonėmis, kuriuos myli ir kuriais pasitiki? Jie visi be proto talentingi ir stiprūs vokalistai ir neabejoju, jog mano pasirodymui suteiks daug daugiau jėgos ir spalvų.

O taip pat, visi jie unikalios asmenybės, visi trys savaip charizmatiški ir įdomūs, o svarbiausia - nuoširdūs scenoje. Manau, kad ši trijulė bus mano pasirodymo bomba”, − sako KaYra.

Su visais trimis atlikėjais KaYra susipažino penktajame „Lietuvos balso“ sezone ir užmezgė draugystes, atnešusias ir kūrybinių vaisių. Paulina išduoda, jog jau kovo mėnesį pati pristatys savo naujausią kūrinį, prie kurios dainų žodžių kūrimo prisidėjo ir KaYra.

Naujam kūriniui ir jo vaizdo klipui su žinoma šalyje grupe ruošiasi ir Vilius Popendikis, o Gabijos planuose − visas dainų albumas. Tačiau visi trys atlikėjai pripažįsta nedvejoję, kai gavo pasiūlymą pasirodyti kartu su KaYra, ir tiki jos sėkme finale.

„Mes visi tikime šios dainos ir bendro pasirodymo sėkme. "Alligator" yra ypatingai išsiskiriantis kūrinys šiais metais, kaip ir pasirodymas. O pasirodymo pagrindinis raktas yra žinutė, kurią Kristina stengiasi kuo įvairiau ištransliuoti“, − sako Paulina.

„Prisiminus pirminį dainos variantą matyti, kaip visas pasirodymas ir žinutė išaugo konkurso scenoje – be galo ypatingas jausmas, todėl labai džiaugiuosi galėdama prisidėti prie Aligatoriaus komandos, ypač, kai dainos žinutė tokia artima kiekvienam atlikėjui“, − apie dainos išskirtinumą sako Gabija.

„Man patinka kontrastai, patinka, jog kiekvienas pasirodymas vis kitoks. Kad ir koks rezultatas būtų finale, šio modelio dėka, Lietuvos žmonės gali išvysti vis kitokią Kristiną, kas yra ir dainos žinutėje, tačiau taip pat nenukrypsta nuo jos asmenybės“, − kolegoms antrina ir Vilius.

Pati KaYra tikisi, jog jos paskutinis pasirodymas finale bus tikra vyšnia ant torto. Pirmuose etapuose ieškojusi, tikrinusi ir kūrusi, šeštadienio vakarą KaYra parodys su savo komanda išgrynintą ir nušlifuotą kelis mėnesius trukusio kūrybinio proceso rezultatą, kuris pačiai atlikėjai yra artimiausias širdžiai.

„Man asmeniškai šis pasirodymas mieliausias. Jis pozityvus, keistas, spalvotas, ironiškas ir kartu kirbina jautrią natą, kažkur širdies kertelėje. Aš didžiuojuosi mūsų darbu ir nekantrauju, kada jį išvys „Eurovizijos" žiūrovai“, − užbaigia KaYra ir tikisi, jog jos idėją savo balsais palaikys ir visa Lietuva.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi