Muzika

2020.02.03 12:13

Pamatykite: grupė „jautì“ pristato naują vaizdo klipą „Mulkis“

LRT.lt2020.02.03 12:13

Matematinio roko grupė „jautì“ šiandien pristato naują dainą ir vaizdo klipą „Mulkis“ iš būsimo minialbumo tuo pačiu pavadinimu, kuriuo savo gerbėjus pradžiugins jau vasario mėnesį.

„Mulkis" – tai daina apie jausmus, kai kaltė ir skausmas neduoda ramybės, arba tiesiog, kai skaudžiai susimauni. Tiek dainoje, tiek vaizdo klipe atsispindi savigraužos nuotaika, ji rodoma iš žmogaus, prieš kurį jautiesi kaltas, perspektyvos.

Supranti, kad esi kaltas dėl blogo santykio su brangiu žmogumi. Nusprendi tiesiog atsiprašyti, nes nežinai, ką daugiau tuo momentu gali padaryti. O pagrindinis klipo simbolis – gėlės – simbolizuoja paprastumą, nusižeminimą, ir, žinoma, patį atsiprašymą. Vaizdo klipe galimos įvairios interpretacijos, paliekam erdvės ir grupės gerbėjams“ – sako grupės nariai.

„Mulkis“ kol kas greičiausiai sukurtas vaizdo klipas grupės muzikinėje karjeroje – per 5 dienas. Klipas buvo filmuojamas vieną dieną – praėjusios savaitės ketvirtadienį, o penktadienį grupė apsilankė M.A.M.A apdovanojimuose (kur buvo nominuota Metų roko grupės kategorijoje). Savaitgalis buvo paskirtas montažo ir spalvų korekcijos darbams, na o pirmadienį klipas išleistas viešumon.

Grupė atskleidžia, kad greitai pasirodysiantį minialbumą „Mulkis“, įrašytą „Ymir Audio“ studijoje su Snorre Bergerudu, sudarys keturios dainos ir visos jos parašytos lietuvių kalba. Jau vasario mėnesį grupės gerbėjai galės išgirsti jį visose muzikinėse platformose, tada ir paaiškės artimiausios koncertų datos.

„jautì“ – matematinio roko grupė, susibūrusi prieš keturis metus. Ji jau pasirodė įvairiuose muzikos festivaliuose, 2017 metų pavasarį išleido pirmąjį minialbumą „Gap Year“ ir pristatė jį keturiuose Lietuvos miestuose. 2019 m. balandžio mėnesį „jautì“ išleido debiutinį albumą „Too Fat To Run“ ir surengė turą net septyniuose Lietuvos miestuose.

Grupę „jautì“ vasario 20-23 dienomis bus galima sutikti Vilniaus knygų mugės metu „Muzikos salėje“, kurioje bus galimybė ne tik pasilabinti su grupės nariais ar įsigyti naująją grupės atributiką, bet ir pirmiesiems išgirsti naująjį albumą „Mulkis“. Vasario 21 d. „jautì“ vyručiai sugros jį gyvai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt