Naujienų srautas

Muzika2019.12.11 10:36

Pamatykite: Vilniuje koncertuosiantis duetas „Sofi Tukker“ pristatė naują vaizdo klipą

LRT.lt 2019.12.11 10:36

Pasaulinę šlovę pelnęs niujorkiečių duetas „Sofi Tukker“ pristato naują vaizdo klipą „Purple Hat“. Balandžio 21 d. koncertuoti į Vilnių grįšiantis duetas naujame klipe įamžino beprotišką šėlsmą ir nutrūktgalvišką energiją, kuria pulsuoja kiekvienas „Sofi Tukker“ šou.

Dviems „Grammy“ apdovanojimams pristatyta dainininkė Sophie Hawley-Weld ir Tuckeris Halpernas neslepia, kad savo koncertuose nori sukurti ypatingai draugišką ir atpalaiduojančią atmosferą.

Šią nuotaiką ir jausmą dainos „Purple Hat“ klipe ir perteikia režisierius Charlesas Toddas, su kuriuo duetas dirba nebe pirmą kartą. Šis režisierius ne tik kūrė „Christine and the Queens“, „Labrinth“, Mikos, Pink, „Pentatonix“, Marco Anthony, Ritos Oros ir Rihannos vaizdo klipus, bet ir režisavo du ankstesnius „Soffi Tukker“ klipus dainoms „Swing“ ir „Fantasy“.

Grupė „Sofi Tukker“, kurią labiausiai išgarsino didžiulės sėkmės sulaukusi daina „Best Friend“, 2018 m. vasarą surengė pasirodymą Lietuvos sostinėje. Kitų metų balandžio 21 d. duetas vėl svečiuosis mūsų šalyje ir surengs koncertą sostinės menų fabrike „Loftas“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi