Muzika

2019.11.07 09:53

Pamatykite: „Mad Money“ pristato jautrią dainą ir klipą apie socialines problemas

LRT.lt2019.11.07 09:53

Neseniai susitikimą su gerbėjais surengę ir jo metu išsitatuiravę naujo albumo „BAE“ pavadinimą repo kolektyvas „Mad Money“ gerbėjus džiugina toliau.

Grupė pristato lyriškiausią albumo kūrinį „Aš nieko nesakau“. Tai jau antrasis grupės pristatomas vaizdo klipas per pastarąjį mėnesį.

Filmuojant šį vaizdo klipą dirbo didelė žmonių komanda. Dalyvavo dešimtys aktorių, puiki režisierė Daiva Saukė, kūrybinė komanda. Visgi, kaip ir visus kitus „Mad Money“ klipus, šį taip pat montavo grupės lyderis Gediminas Melnikas.

„Esu baigęs multimedijos mokslus. Prieš filmuojant klipą visada žinau, ko iš jo tikiuosi, ką jis turi „kalbėti“ žmonėms, todėl pačiam lengviausia tai perteikti. Žinoma, buvo smagu dirbti su kūrybine komanda, sulaukti pastabų, patarimų. Tai buvo vienas iš daugausiai jėgų ir laiko pareikalavusių darbų“, - sako Gediminas.

Kūrinys yra apie sunkiai besiverčiančius, su psichologinėmis problemomis kovojančius ir kitomis socialinėmis problemomis susiduriančius žmones bei pagalbą vieni kitiems.

„Aš nieko nesakau“ skambės visuose albumo pristatymo koncertuose. Pirmasis bus lapkričio 8 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“. Gediminas atskleidžia, jog paskutinės savaitės prieš albumo pristatymo koncertą grupės nariams itin įtemptos – nėra laiko net nerimauti ar jaudintis.

„Turim begalę darbų, repetuojam, ruošiamės ir jau žinom, kad tai bus neeilinis renginys su ilgiausia kada nors atlikta mūsų programa. Smagu, kad ant scenos sulauksime ir svečių – kartu su Leonu Somovu gyvai pristatysime jo prodiusuotą naują kūrinį, kuris dar nėra niekur skambėjęs“, – sako grupės lyderis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.