Naujienų srautas

Muzika2019.10.17 11:39

LRT.lt studijoje: Monika Liu – apie naujo klipo premjerą ir apie „Eurovizijos“ planus

LRT.lt 2019.10.17 11:39

Ketvirtadienio rytą portalo LRT.lt tiesioginėje transliacijoje lankėsi dainininkė Monika Liu.

Dainininkė pristatė naujutėlį vaizdo klipą „Falafel” ir būsimąjį savo albumą „Lünatik“.

Pokalbio įrašas:

Ramūnas Zilnys kalbina. Studijoje šėlusi Monika Liu pristatė naują kūrinį: jis – apie maniakišką meilę ir maistą

Londone ne vienus metus gyvenusi Monika šįmet grįžo į gimtinę ir toliau karjeros siekia Lietuvoje.

Ne vieno populiaraus TV projekto dalyvė naujame kūrinyje dainuoja apie maniakišką meilę ir maistą, kviesdama prisiminti devyniasdešimtųjų dvasią.

Šis kūrinys pasakoja apie lengvai nuo meilės be atsako išprotėjusią moterį. Kartu su daina bus pristatytas ir devyniasdešimtųjų stiliaus vaizdo klipas, kuriame vaidina pati dainos kūrėja.

Kartu su atlikėja vaizdo klipą kūrė lietuvių kino režisierė ir scenaristė Marija Kavtaradzė bei operatorius Vytautas Katkus.

„Labai gerbiu kartu dirbusią komandą – Vytautas yra visų mano vaizdo klipų operatorius, o darbas su Marija man buvo didelis džiaugsmas ir puiki patirtis” – pasakoja Monika Liu.

Pasak klipo režisierės Marijos Kavtaradzės, vaizdo klipo kūrimo procesas buvo spontaniškas ir kupinas laisvės. „Vos tik išgirdau dainą, ji iš karto įstrigo mano galvoje, o susipažinus su Monika, mane sužavėjo jos laisvumas ir žaismingumas, todėl žinojau, jog laukia išties smagus darbo procesas“, – apie vaizdo klipo kūrimą pasakoja režisierė.

Atlikėja atskleidžia, jog vaizdo klipo filmavimo užkulisiai buvo kupini improvizacijos, iššūkių ir kuriozinių situacijų.

„Filmavimo metu persivalgiau falafelių, teko maudytis vonioje, skubiai išmokti naują šokį, tačiau, visgi, įkūnyti tokio tipo moterį nebuvo sunku“ – atvirauja atlikėja Monika Liu. Nors daina „Falafel“ įrašyta Londone, tačiau vaizdo klipas buvo filmuojamas atlikėjos namuose, Vilniuje. „Vaizdo klipo herojaus nuotraukos iki šiol kabo mano bute“, – juokiasi dainos autorė.

Jau spalio 24 dieną kūrinį „Falafel“ bus galima išgirsti gyvai, naujausio atlikėjos albumo „Lünatik“ pristatymo koncerte, muzikos klube „Tamsta“, Vilniuje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi