Naujienų srautas

Muzika2019.08.27 16:55

Donatas Montvydas surengė audringą koncertą Vilniuje – netilpo visi norintys išgirsti

LRT.lt 2019.08.27 16:55

Pirmadienio vakarą sostinės širdyje, sausakimšoje „Vasaros terasoje“, vienas populiariausių šalies dainininkų Donatas Montvydas surengė įsimintiną koncertą.

Pilnutėleje erdvėje atlikėjas užkūrė tikrą pirtį, kurios pamatyti nepraleido daugybė atlikėjo gerbėjų.

Pirmą kartą nusprendęs pasirodyti tokioje erdvėje D. Montvydas atrodo, neprašovė ir subūrė beveik dviejų tūkstančių žmonių minią. Čia dar likus dviem valandoms iki durų atidarymo būriavosi didžiulė eilė klausytojų, norinčių patekti į vienintelį šią vasarą sostinėje surengtą pasirodymą.

Lygiai aštuntą valandą vakaro į sceną žengė viena jauniausių šalies popmuzikos atlikėjų Paula, kuriai Donatas patikėjo pradėti vakarą. Atlikėja kartu su grupe atliko savo kūrybos kūrinius ir taip uždavė toną tolimesnei vakaro eigai.

Pusę devintos vakaro į sceną žengė visų lauktą dainininkas Donatas Montvydas, kuris nuo pirmųjų akordų sukėlė didžiulį triukšmą terasoje bei įtikino, kad vakaras bus ypatingas.

Šį vakarą Donatas į programą įtraukė žinomiausius savo hitus, kurių žodžius, atrodo, mokėjo kiekvienas susirinkęs į koncertą.

Iki smulkmenų apgalvotame pasirodyme atlikėjas pristatė ir atnaujintas savo dainų aranžuotes, kurias papildė specialiai sukurto LED projekcijos.

Koncerto metu skambėjo tokie kūriniai kaip „Nieko verta“, „Viskas bus gerai“, „Žiūrėk, ką padarei“ bei visai neseniai pristatytos dainos „Ryto saulė“ ir „Man patinka“.

Ne vieną kartą minia pabaigoje skandavusi „pakartot“ sulaukė atlikėjo, kuris koncertą vainikavo kūriniu „Viskas bus gerai“ bei konfeti šūviais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą