Naujienų srautas

Muzika2019.08.06 10:06

Koncerte Klaipėdoje – Lietuvos žvaigždžių desantas: nuo Donato Montvydo iki Jurijaus Veklenko

LRT.lt 2019.08.06 10:06

Jau šį šeštadienį Klaipėdos elinge įvyks šou, kuriame savo koncertus surengs vienas garsiausių šalies atlikėjų Donatas Montvydas, populiari vaikinų grupė „8 Kambarys“ bei žinomiausias šalies didžėjus – Jovani.

Šiandien organizatoriai atskleidžia ir dar vieną džiugią žinią – koncerte kartu su grupe savo pasirodymą surengs ir šių metų Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“ klaipėdietis Jurijus Veklenko.

Išsiilgusių kokybiškų koncertų ir pramogų laukia išskirtinė proga išvysti net keturias skirtingas koncertines programas.

Iki pat šiandien paslaptyje laikytas Jurijus, pasak jo paties, labai laukė akimirkos, kuomet galės pasidalinti šia žinia.

„Labai laukiu šeštadienio, kuomet kartu su grupe surengsime pasirodymą Klaipėdoje. Realiai tai bus pirmasis solinis koncertas Klaipėdoje po dalyvavimo „Eurovizijoje“. Savo gimtajame mieste pasirodyti yra, žinoma, ir didesnė atsakomybė, bet nieko tokio. Atsakingai ruošiamės su grupe ir laukiame koncerto“, – atvirauja Jurijus.

Daugiau nei keturias valandas truksiančiame koncerte, pasak organizatorių, nuskambės daugybė pastarojo meto hitų, kuriuos pavyko sukurti visiems koncerte pasirodysiantiems atlikėjams.

„Labai džiaugiamės šiuo atlikėjų desantu, kuris aprėpia labai plačią auditoriją ir abejingų palikti tikrai negali. Belieka atsakingai pasiruošti ir su nekantrumu laukti koncerto dienos, kuomet vienoje scenoje nuskambės tiek daug kokybiškos muzikos ir, žinoma, hitų. Labai laukiame klaipėdiečių ir miesto svečių šiame koncerte“, – teigia renginio organizatoriai.

Rugpjūčio 10-osios orų prognozės numatomos itin palankios koncertui po atviru dangumi, tad susirinkusiems į Klaipėdos elingo teritorija beliks mėgautis Donato Montvydo, „8 Kambario“, Jovani bei Jurijaus Veklenko pasirodymais.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą