Muzika

2019.08.07 12:38

Donatas Montvydas pristato dainą „Man patinka“: ji skirta šokių aikštelėms

LRT.lt2019.08.07 12:38

Donatas Montvydas pristato gerbėjų ilgai lauktą dainą „Man patinka“. Ši daina buvo atlikta dar praėjusiais metais atlikėjo koncertiniame ture ir sulaukė dėmesio bei palaikymo, tačiau oficialiai iki šiol nebuvo išleista.

„Šokių muzika mano karjeroje užėmė labai didelę dalį, esu pasiilgęs šokių aikštelės, o tai skatina kurti tokią muziką.

Norėjau išleisti dainą, kuri sulauktų dėmesio ir iš šokėjų bendruomenės. Todėl prodiusuojant šitą dainą didelį dėmesį skyriau „beat’o“ paieškoms, nes šokių muzikoje visas „groove’as“ eina iš jo“, – pasakoja Donatas.

Dainininkas sako, kad naujoji daina yra šokių aikštelei skirtas hitas. Jis provokuoja judėti, atsipalaiduoti ir pamiršti ką apie tave galvoja kiti. Daina yra apie tai, kai pasikliauji savo jausmais, o ne aplinka, kuri tave supa. Šokių muzika visuomet yra apie judesio ir saviraiškos laisvę.

Šiuo metu Donatas koncertus ir filmavimus TV projektuose derina su darbu studijoje ir nežada sustoti leisti dainas. „Esu prikaupęs tiek dainų, jog užteks porai metų“, – šypsosi atlikėjas.

Šią dainą Donatas Montvydas atliks ir rugpjūčio 26 d. savo koncerte „Vasaros terasoje“ Vilniuje. "Tai bus triukšmingiausias ir labiausiai nurautas šios vasaros vakarėlis kartu su draugais ir gerbėjais, taip, kaip iš tikrųjų man patinka", - neabejoja dainininkas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt