Muzika

2019.07.07 21:05

Grandioziniame SEL koncerte Klaipėdoje – iš proto einanti minia, naujos dainos premjera ir svečiai net iš operacinės

LRT.lt2019.07.07 21:05

„Garsiau, visi kartu“, – vos keli SEL lyderio Egidijaus Dragūno ištarti žodžiai jo koncerto pradžioje įsiūbavo tūkstančius gerbėjų ir po kelių valandų liepos 6-oji Klaipėdoje tapo kone daugiausiai euforijos sukėlusiu renginiu Lietuvoje. Čia SEL surengė įspūdingą šou ir pradėjo kelių koncertų turą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Tradiciškai renginys sulaukė išskirtinio grupės gerbėjų dėmesio. Daugiatūkstantinė minia pradėjo rinktis į šou likus kelioms valandoms iki koncerto. Ir nors oras susirinkusiųjų nelepino, bet visus jungė meilė muzikai.

Iš karto po pirmųjų SEL kūrinių akordų minia nuoširdžiai palaikė savo dievaitį. Didelio susidomėjimo sulaukė ne tik geriausi grupės kūriniai, tačiau ir naujos dainos: hitas „Tai mano kelias“, įrašytas su jaunąja atlikėja Justina Budaite-Juna, bei vos prieš kelias dienas įrašų studijoje baigta kurti naujoji daina. Efektingas ritmas, įsimenantys žodžiai minią vedė į euforiją.

Didelio palaikymo sulaukė ir kartu su Donatu Montvydu, geriau žinomu kaip Donny Montell, įrašytas hitas „Nieko verta“. Donatas į SEL šou atskubėjo iš karto po savojo, kuris vyko Palangoje.

Įdomu tai, kad kai kurie svečiai į SEL šou atvyko... tiesiai iš ligos patalo. Ne vieną grupės koncertą įamžinusi Indrės Pix vardu prisistatanti fotografė taip norėjo savo akimis pamatyti ir išgirsti mėgstamos grupės dainas, kad atvyko į koncertą tiesiai iš ligoninės.

„Tiesiai po operacijos aš jau stovėjau prie scenos. Reikėjo daug jėgų, prisigėriau vaistų nuo skausmo ir, lydima draugo, atvykau čia, – sakė Indrė, šįkart SEL šou stebėjusi kaip žiūrovė. – Vis tiek fotoaparato nepaleidau iš rankų, kelis kadrus padariau. Koncertas nuostabus: scena, apšvietimas, garsas. Viskas 10 balų. Visa komanda yra šaunuoliai.“

Savo ruožtu pats SEL lyderis E. Dragūnas neslėpė džiaugsmo po dar vieno sėkmingo šou. „Noriu padėkoti kiekvienam iš atėjusių. Padariau viską, ką galėjau. O himno giedojimas kartu buvo kažkas tokio. Esu labai laimingas“, – sakė Egidijus.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt