Naujienų srautas

Muzika2019.06.07 16:46

Premjera: dainininkė Marija pristato naują dainą apie šiuolaikinius porų santykius

LRT.lt 2019.06.07 16:46

Itin populiari jaunimo tarpe atlikėja Marija Grabštaitė nenustoja džiuginti savo gerbėjų muzikinėmis naujienomis. Visai neseniai jau hitu spėjusią tapti dainą „Nuo nulio iki mėnulio“ kartu su grupe „SADBOI“ pristačiusi dainininkė, šiandien turi vėl naujienų – naujausią kūrinį „DM“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Dabar jaučiu, kad atėjo būtent tas metas, kuomet visas jėga ir pastangas noriu atiduoti tik muzikai ir rudenį išleisti pirmąjį savo albumą. Muzika mane supa nuo pat vaikystės, todėl esu užtikrinta savo pasirinkimu bei tuo, kad dabar negaliu sustoti“, – teigia Marija.

Šiandien mergina pristato dainą, kurios fragmentus jau kurį laiką galėjo girdėti merginos „Instagram“ sekėjai. Kiekvieną kartą Marija sulaukdavo gausybės gerbėjų žinučių su klausimais, kokia tai daina.

„Tikrai labai laukiau šios dienos. Man asmeniškai ši daina yra labai artima, todėl tikiu, kad ji ras savo klausytojų ratą. Juk dainuoju apie šių dienų aktualijas. Apie santykius, kurių didžiąją dalimi tampa susirašinėjimas, o jis kartais būna ir sunkiai pakenčiamas, kankinantis“, – pasakoja atlikėja.

Kūrinio „DM“ pavadinime užkoduotas angliškas terminas direct message, kuris reiškia privatų dviejų žmonių susirašinėjimą kokiame nors socialiniame tinkle. Dainoje užkoduotas poros bendravimas per žinutes bei jų santykius.

„Dainos esmė – dviejų žmonių draugystė, meilė, principai. „DM“ kūrinyje dainuoju apie principingą merginą, kuri susipykusi su savo vaikinu, kad ir kaip kankinasi – jam nerašo, laukia iki paskutinės minutės jo žinutės ar skambučio. O meilė, kad ir kaip ją užvaldo principai, yra neišnykusi“, – dainos prasmę pasakoja Marija.

 

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi