Muzika

2019.05.07 07:00

Izraelyje – pirmasis triukšmingas „Eurovizijos“ vakarėlis: Jurijų sužavėjo neįprasta renginio vieta

Savo eurovizinę kelionę Izraelyje Lietuvos atstovas Jurijus pradėjo linksmai. Sekmadienį laiką leidęs Tel Avive, pirmadienį jis lankėsi Jeruzalėje, o vakare dainininko jau laukė pirmasis „Eurovizijos“ vakarėlis su kitais konkurso dalyviais.

Pirmadienio vakarą visų „Eurovizijoje“ dalyvaujančių šalių delegacijos buvo pakviestos į pirmąjį vakarėlį Izraelyje. Nors kai kurių šalių atstovams jau teko susipažinti balandžio mėnesį vykusio „Eurovizijos“ turo koncertuose, šiame vakarėlyje susirinko kol kas daugiausiai šių metų konkurso žvaigždžių.

Vakarėlis vyko šalia Tel Avivo esančioje Herclijoje. Šventę organizavo miesto meras Moshe Fadlonas, kuris ir pasitiko visus svečius. Vakarėliui pasirinkta neįprasta vieta – prieplaukos „Herzliya Shipyard“ aikštelė, kurią iš visų pusių supa laivai.

Kiek neįprasta renginio vieta nustebino ir sužavėjo vakarėlyje taip pat apsilankiusį Lietuvos atstovą Jurijų. „Renginys tikrai labai smagus, visi čia puikiai nusiteikę ir moka linksmintis. Man ypač didelį įspūdį paliko renginio vieta – aplink vien laivai, kas sukuria jaukią atmosferą“, – portalui LRT.lt sakė Jurijus, didžiąja dienos dalį su Lietuvos ir kitų šalių delegacijomis praleidęs Jeruzalėje.

Renginio šurmulyje Jurijui pavyko pabendrauti ir su abiem Baltijos šalių atstovais – Estijos atlikėju Victoru Crone‘u ir grupės „Carousel“ nariais. Šiek tiek pabendravę, jie visi įsiamžino bendroje nuotraukoje.

Pirmajame vakarėlyje dalyvavo daugelio šalių atstovai – renginiu mėgavosi Maltos, Belgijos, Estijos, Latvijos, Gruzijos, Slovėnijos, Latvijos, Kipro, Islandijos, Rusijos, Austrijos, Lenkijos, Portugalijos, Suomijos, Rumunijos, Graikijos atstovai ir dalyviai iš kitų šalių.

Renginio organizatoriai sveikino visus atvykstančius, kurie į renginį žingsniavo raudonuoju kilimu. Čia juos pasitiko fotoaparatų blykstės ir gerbėjų dėmesys – visi norėjo įsiamžinti su savo favoritais.

Daugelis naujųjų „Eurovizijos“ žvaigždžių Herclijoje vykusiame vakarėlyje norėjo palikti įspūdį savo išvaizda ir stiliumi. Kaip visuomet iš minios išsiskyrė ekstravagantiškoji islandų grupė „Hatari“, kurių aprangoje vyravo odos, latekso, tinklinės medžiagos detalės, grandinės ir spygliai.

Ne ką mažiau akį traukė modernus ir šiuolaikiškas Portugalijos atstovo Conano Osiriso kostiumas, Kiprui atstovaujančios dainininkės Tamtos blizgus ir itin atviras derinys.

Vakarėlyje skambėjo įvairių dešimtmečių eurovizinių dainų įrašai, o prieplaukoje pastatytoje scenoje kai kurias eurovizines dainas gyvai perdainavo pasamdyti atlikėjai.

Patiems „Eurovizijos“ dalyviams šį vakarą dainuoti neteko. Antradienį dalies dalyvių laukia intensyvi repeticijų diena, todėl vakarėlis buvo skirtas papramogauti, susipažinti, paragauti tradicinio izraelietiško maisto, prisiminti garsius eurovizinius kūrinius ir pasilinksminti.

Rytoj priešpiet pirmoji repeticija „Expo Tel Aviv“ arenoje laukia ir Jurijaus. Dainininkas atskleidė, kad prieš repeticiją ir būsimą pasirodymą nesijaudina.

LRT.lt primena, kad sekmadienį į Izraelį atvykęs Jurijus pasirodys antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje gegužės 16 dieną.