Lietuvoje

2018.08.21 11:34

„Tvarka ir teisingumas“ jau patvirtino kandidatą į Vilniaus miesto merus

ELTA2018.08.21 11:34

Partija „Tvarka ir teisingumas“ jau iškėlė savo kandidatą į Vilniaus miesto merus. Pirmadienį, rugpjūčio 20 d., įvyko partijos „Tvarka ir teisingumas“ Vilniaus miesto skyrių koordinacinės tarybos posėdis, kuriame buvo diskutuota apie savivaldybės tarybų rinkimus 2019 metais.

Posėdžio metu, pasak partijos pranešimo, buvo aptarti ir iškelti ateinančių savivaldybės tarybų rinkimų pagrindiniai tikslai, uždaviniai ir ateities planai Vilniaus mieste. 

Atsižvelgiant į partijos pirmininko viziją, kad kandidatas turėtų būti aktyvus ir veržlus, skyrių iniciatyva buvo pasiūlytas kandidatas į Vilniaus miesto merus – partijos „Tvarka ir teisingumas“ Žirmūnų skyriaus pirmininkas, „Tvarkos ir teisingumo“ jaunimo lygos valdybos narys bei nevyriausybinės organizacijos „Europos jaunimas“ prezidentas Ramojus Girinskas.

Taip pat buvo aptartos dabartinio partijos pirmininko Remigijaus Žemaitaičio ir kitų partijos narių galimos kandidatūros.

Susirinkimo metu buvo išrinkta ir patvirtinta Vilniaus miesto rinkimų štabo vadovė, ja tapo partijos Švietimo reikalų komiteto pirmininkė Viktorija Vigėlienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.