captcha

Jūsų klausimas priimtas

Patikino, kad SGD terminalas saugomas nepriekaištingai

Seimo nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto vadovas teigia, kad suskystintųjų gamtinių dujų terminalas saugomas itin gerai. Jo apsauga buvo suabejota prieš kelias savaites, kai pasirodė Viešojo saugumo tarnybos pareigūnų teiginiai, esą trūksta darbuotojų saugoti „Independence“, jį saugantiems pareigūnams nemokama už viršvalandžius, be to, nesirūpinama techninėmis terminalo apsaugos priemonėmis.
LRT stop kadras
LRT stop kadras

„Independence“ apsauga besirūpinančios Viešojo saugumo tarnybos vadovo teigimu, objektas saugomas labai gerai. Pasak Ričardo Pociaus, šiuo metu vyksta tyrimas, ar nėra atskleista valstybės paslaptis, minėtus faktus paviešinę pareigūnai kol kas tarnyboje tebedirba.

Rugpjūčio pradžioje į kitą objektą – tanklaivį Būtingės terminale atsitrenkė jachta. Jos dėl blogų oro sąlygų neužfiksavo nei kariuomenė, nei pasieniečiai.

„Išvada tokia, kad šis objektas yra saugomas rimčiausiai iš šiuo metu Lietuvoje saugomų strateginių infrastruktūros objektų. Viskas, ką galima maksimaliai padaryti, yra padaryta. Noriu nuraminti visuomenę, kad tas suskystintų dujų objektas saugomas nuo diversantų, nuo niekadėjų, piktavalių, ir ką galima padaryti, sukurti stebėjimo sistemą, yra sukurta“, – tikino Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas.

„Mūsų tarnybos vertinimu, iš tų objektų, ką tarnyba saugo, tai yra geriausiai, tobuliausiai technologijomis apsaugotas objektas“, – pritarė Viešojo saugumo tarnybos vadas Ričardas Pocius.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...