Lietuvoje

2021.05.17 11:42

Laisvės partijos frakcijos dovana Vilniui – vaivorykštės spalvų suoliukas

ELTA2021.05.17 11:42

Minint Tarptautinę dieną prieš homofobiją ir transfobiją Vilniaus Rotušės aikštė pasipuošė vaivorykštės spalvų suoliuku. Tai simbolinė Laisvės partijos frakcijos dovana Vilniaus miesto gyventojams ir svečiams.

Kaip teigia frakcijos atstovas Tomas Vytautas Raskevičius, tokia draugystės, dialogo ir atvirumo idėja gimė kaip taiki simbolinė atsvara.

„Šiemet Tarptautinė diena prieš homofobiją ir transfobiją (IDAHOT) yra minima LGBT bendruomenei svarbių teisinių pokyčių išvakarėse. Laisvės partija įsipareigoja ir toliau principingai ginti visų Lietuvos Respublikos piliečių lygiateisiškumą prieš įstatymą ir užkirsti kelią bet kokiai diskriminacijai dėl seksualinės orientacijos ar lytinės tapatybės“, – teigia Seimo narys, Žmogaus teisių komiteto pirmininkas Tomas Vytautas Raskevičius.

Pasak T. V. Raskevičiaus, vaivorykštės spalvų suoliukas Rotušės aikštėje primins, kad Lietuva yra atvira, demokratiška ir žmogaus teises gerbianti 21 amžiaus valstybė.

Seimo Laisvės frakcija jau artimiausiu metu registruos Partnerystės įstatymo projektą, kuriuo siekiama išspręsti tos pačios ir skirtingų lyčių partnerystės instituto sureguliavimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.