Naujienų srautas

Lietuvoje2020.01.30 16:54

Alytaus gaisro gesinimo didvyriu vadintas Bautronis apie pareikštus įtarimus: nejaučiu jokios kaltės

įtariami ugniagesiai nušalinti nuo tarnybos
LRT.lt, BNS 2020.01.30 16:54

Dėl gaisro Alytuje įtarimai pareikšti dviem Priešgaisrinės tarnybos pareigūnams, vienas jų – vadovas. Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Algirdas Bautronis kaltės nepripažįsta ir žada kreiptis į teismą.

„Galvoju, kad kiekvienas darome savo darbą. Prokurorai aiškinasi priežastis. Mes manome truputį kitaip, bet teisingumą vykdo teismai. Matyt, teismai ir išaiškins. Prokurorams duosime savo paaiškinimus, vertinimus.

Kaltės nejaučiu jokios, galiu visiems drąsiai į akis pažiūrėti. Aš manau, kad mes esame teisūs ir bandysime tai įrodyti teigdami savo parodymus“, – Alytausgidui.lt sako A. Bautronis.

Savo ruožtu premjeras sako, kad Aplinkos apsaugos departamento darbas yra nepakankamas.

„Ekologistikos“ gaisro byloje įtariami Alytaus ugniagesiai nušalinti nuo tarnybos

Alytuje esančios padangų perdirbimo gamyklos „Ekologistika“ gaisro byloje įtariami miesto ugniagesiai nušalinti nuo tarnybos, ketvirtadienį pranešė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

„Alytaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Algirdas Bautronis ir šios tarnybos vyriausiasis specialistas Saulius Mockevičius, vadovaujantis Vidaus tarnybos statuto nuostatomis, nuo sausio 30 dienos iki baudžiamojo proceso pabaigos nušalinti nuo užimamų pareigų“, – rašoma pranešime.

Jame taip pat teigiama, kad toks sprendimas priimtas „atsižvelgiant į Kauno apygardos prokuratūros pateiktą informaciją dėl kilusio gaisro Alytaus padangų perdirbimo bendrovėje“.

LRT.lt primena, kad Alytaus PGT vadovas A. Bautronis, kuriam šiuo metu pareikšti įtarimai, buvo vienas iš operacijų vadovų, kurie likvidavo ilgiau nei savaitę degusį gaisrą.

Po gaisro gesinimo operacijos A. Bautronis sulaukė daugybės padėkų už sunkų ir pragarišką liepsnų gesinimo darbą, kolegos ir Alytaus meras net kelis kartus skraidino Alytaus PGT vadą ant rankų.

Gaisras Alytaus Pramonės rajone įsikūrusioje įmonėje „Ekologistika“ kilo spalio 16 dieną, ugniagesiai su ugnimi ir jos padariniais kovojo ilgiau nei savaitę.

Gaisro priežastis vis dar aiškinasi ekspertai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi