Lietuvoje

2019.11.13 14:30

Įsigaliojus „šnipų mainų“ įstatymui, malonės komisija parengė rekomendaciją prezidentui

Vaidotas Beniušis, BNS2019.11.13 14:30

Įsigaliojus įstatymui, detalizuojančiam prezidento teisę suteikti malonę šnipų mainų atveju, trečiadienį į posėdį susirinkusi malonės komisija apsisprendė dėl rekomendacijų šalies vadovui.

Prezidentūroje posėdžiavusios Malonės komisijos sprendimai nėra viešinami.

„Prezidentas artimiausiu metu paskelbs dekretą suteikdamas malonę“, – BNS po komisijos posėdžio sakė prezidento atstovas spaudai Antanas Bubnelis.

Malonės komisija iš viso turėjo svarstyti 123 malonės prašymus. Kol nėra prezidento dekreto, konkrečios pavardės nėra viešinamos.

Malonės komisija susirinko praėjus dienai po to, kai įsigaliojo Baudžiamojo kodekso pataisa, detalizuojanti prezidento teisę suteikti malonę nuteistajam, įtrauktam į susitarimą dėl šnipų mainų.

BNS šaltinių teigimu, pataisa susijusi su planuojamais Lietuvos ir Rusijos mainais, apsikeičiant šiuo metu kalinamais piliečiais, nuteistais dėl šnipinėjimo.

Populiariausi

Karantinas; koronavirusas Lietuvoje; tyrimai Kaune

Lietuvoje

2020.08.15 12:04

Per pastarąją parą Lietuvoje nustatyti 34 nauji koronaviruso atvejai, keturi iš jų – įvežtiniai dar vienas atvejis, susijęs su protrūkiu Operos teatre

7
Palangos paplūdimys

Lietuvoje

2020.08.15 16:15

Tūkstančiai poilsiautojų nugulė šalies paplūdimius: Palangoje nebuvo vietos ir obuoliui kur nukristi NVSC dėl koronaviruso grėsmės mato dideles rizikas; karšti orai – bent iki trečiadienio

16
Susitiko Gitanas Nausėda ir Darius Jauniškis

Lietuvoje

2020.08.15 15:38

Šeštadienį prezidentūroje – Nausėdos ir VSD vadovo susitikimas: dėl ko tartasi, nedetalizuojama šią savaitę Jauniškis lankėsi jau kelis kartus