Naujienų srautas

Lietuvoje2019.09.25 16:39

Nausėda susitiko akis į akį su Trumpu: pakvietė apsilankyti Lietuvoje

LRT.lt 2019.09.25 16:39

Prezidentas ir pirmoji ponia apsilankė JAV prezidento Donaldo Trumpo organizuotame priėmime.

„Mūsų įsipareigojimas transatlantinei gynybai ir saugumui aptartas pokalbyje su D. Trumpu. Pažinties metu pakviečiau JAV Prezidentą apsilankyti Lietuvoje“, – rašoma feisbuko paskyroje.

Sakydamas kalbą Jungtinėse Tautose (JT) D. Trumpas pareiškė, kad „globalistai“ nelaimės, nes ateitis priklauso ne jiems. D. Trumpas nepraleido progos pažymėti, kad JAV išlaidos gynybai daro pasaulį saugesne vieta.

„Jeigu norite taikos, mylėkite savo tautą. Išmintingi lyderiai savo žmonių ir šalies gerovę visada iškelia į priekį“, – sakė jis, netrukus pridurdamas, kad „ateitis priklauso ne globalistams. Ateitis priklauso patriotams“.

Prezidentas G. Nausėda sakė pritariantis Jungtinių Valstijų vadovo D. Trumpo kalboje Jungtinėse Tautose išsakytai minčiai, jog ateitis priklauso patriotams.

Anot G. Nausėdos, būtent tėvynės meilės skatinami patriotai „stumia mus į priekį“, tačiau taip pat tvirtino, kad patriotizmas neprieštarauja globalizmui.

Prezidentas nuo antradienio dalyvauja Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos 74-osios sesijoje. JT Generalinėje Asamblėjoje G. Nausėda pasidalino Lietuvos patirtimi klimato kaitos stabdymo klausimu bei pristatė gerovės valstybės kūrimo principus. Trečiadienio naktį laukiama trečiosios prezidento kalbos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi