Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.02 08:04

Sinoptikas: po šilto, ramaus ir pavasariško savaitgalio laukia tikra vasara

Temperatūra šoktels ir iki 31 laipsnio
LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.06.02 08:04

LRT RADIJUI sinoptikas Tadas Kauntautas papasakojo, kad sekmadienį išliks šilti ir sausi orai, o kitą savaitę galime tikėtis ir rekordinio karščio.

Pasak jo, sekmadienį vyraus nepastoviai debesuoti orai, kartais pasirodys tankesnių debesų, kartais dangus visai išgiedries. Lietaus tikimybė bus maža. Vėjas pūs iš vakarinių krypčių, jis bus nelabai stiprus. Temperatūra dieną pakils iki 19–24 laipsnių šilumos. Tik vakarinėje šalies dalyje bus juntama Baltijos jūros įtaka – ten bus apie 15–18 laipsnių šilumos.

Naują savaitę pradėsime vis šiltesniais orais. Pirmadienio naktis bus mažai debesuota, rami, vėjas bus silpnas. Temperatūra gana sparčiai žemės, rytą liks tik 6–11 laipsnių šilumos. Tiesa, dieną mūsų šalies link pasuks labai šilta oro masė. Dieną temperatūra sparčiai kils, debesų neturėtų būti daug. Antroje dienos pusėje sušils iki 21–26 laipsnių.

Antradienį taip pat vyraus saulėti ir šilti orai. Pietryčių vėjas atneš dar didesnę šilumą. Naktį bus apie 11–16 laipsnių šilumos, o dieną temperatūra pakils iki 24–29 laipsnių.

Trečiadienį ir ketvirtadienį taip pat vyraus saulėti orai, tačiau ketvirtadienį kai kur jau galime sulaukti lietaus, perkūnijos. Naktys išliks vasariškai šiltos. Temperatūra nekris žemiau 13–17 laipsnių. Dienomis temperatūra kils iki 26–29 laipsnių šilumos, o kai kur oras gali įkaisti ir iki 31 laipsnio.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi